تریلر جدیدی از بازی King of Fighters 15 منتشر شد

۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰

استودیوی سازنده‌ی بازی King of Fighters 15 که این روزها مشغول انتشار اطلاعات در مورد این عنوان است، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی دیگری از آن را در دسترس قرار داد.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های گوناگونی از فرنچایز King of Fighters بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته که اکثر آن‌ها با استقبال خوب افراد نیز مواجه شده است. پانزدهمین نسخه‌ی این سری با ژانر مبارزه‌ای همیشگی خود، اخیرا معرفی شد. در واقع تیم سازنده با عرضه‌ی چند تصویر و تریلر توانست توجه بازی‌بازان زیادی را جلب کند. اگر چه هنوز جزئیات چندانی از این بازی به دست بازی‌بازان نرسیده است، اما آن‌ها برای تجربه‌ی بخش‌های مختلف و جذاب آن اشتیاق فراوانی دارند. گفتنی است که شرکت اس‌ان‌کی (SNK) وظیفه‌ی تولید آن را به عهده دارد. چندی پیش هم کاراکتری به نام Chizuru Kagura برای این عنوان معرفی شد که در کل استقبال خوب علاقه‌مندان را در بر داشت.

امروز هم تریلری از یکی دیگر از شخصیت‌های بازی King of Fighters 15 عرضه شده است که ظاهر و فنون وی را به خوبی به تصویر می‌کشد. اس‌ان‌کی هر هفته یک شخصیت را برای این نسخه معرفی می‌کند و این بار نوبت به King رسیده است. وی مهارت‌های بی‌شماری در خود دارد و انتخابش هم کاملا به سلیقه‌ی افراد بستگی خواهد داشت. جالب است بدانید که شرکت سازنده تا کنون ۱۱ کاراکتر را برای King of Fighters 15 معرفی کرده‌اند و این روند قرار است همچنان ادامه داشته باشد. البته طرفداران قدیمی سری King of Fighters کاملا با این شخصیت آشنایی دارند؛ چرا که وی در برخی از نسخه‌های قبلی آن نیز حضور داشت.

حال باید منتظر بود و دید که اس‌ان‌کی برای هفته‌های آینده چه شخصیت‌هایی را معرفی خواهد کرد. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی King of Fighters 15 مشخص نیست و تنها می‌دانیم که این اتفاق در سال ۲۰۲۱ میلادی رخ خواهد داد. در پایان می‌توانید ویدئویی از کاراکتر King را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید