ماد جدیدی برای بازی Skyrim در دسترس قرار گرفت

۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Skyrim در دسترس قرار گرفت که باز هم تغییرات بامزه و جالب توجهی را در آن اعمال می‌کند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش بازی‌بازان در این خصوص چه خواهد بود. ضمنا ویدئویی هم از این ماد عرضه شده است که برای هواداران جالب خواهد بود.

Skyrim از سری آثار اکشن و نقش‌آفرینی است که بسیاری از بازی‌بازان آن را تجربه کرده و به خوبی آشنایی دارند. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۱ میلادی به دست علاقه‌مندان رسید و واکنش بسیار جالب منتقدان و بازی‌بازان را هم در پی داشت. این بازی توانست نمرات بالایی را هم از آن خود کند و به یکی از تحسین‌برانگیزترین آثار آن سال تبدیل شود. این اثر در مجموع بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و به همین دلیل، عده‌ی زیادی قادر به تجربه‌اش هستند. پس اگر هنوز هم Skyrim را امتحان نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم آن را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید. گفتنی است که شرکت بتسدا (Bethesda) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازار ساخت ماد هنوز هم برای بازی Skyrim  داغ است. هر چند وقت یک بار مادهایی برای این عنوان عرضه می‌شوند که ارزش تجربه کردن را هم دارند. چندی پیش یک ماد بسیار کاربردی برای این عنوان منتشر شد که آیتم‌های زیادی را در جهت شخصی‌سازی به بازی‌بازان ارائه می‌داد. حال امروز یکی از مادسازان به نام jayserpa مادی را در دسترس قرار داد که به وسیله‌ی آن می‌توانید به حیوانات زیادی غذا داده و از انجام این کار لذت ببرید. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود. همچنین شایان ذکر است که برای دریافت این ماد می‌توانید به تمام وب‌‌سایت‌هایی پیرامون این موضوع نظیر Nexus مراجعه کنید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Skyrim، تیم گیمفا آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از این ماد نیز در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

 

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید