داستان اصلی بازی Dying Light 2 حدود ۲۰ ساعت خواهد بود

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶

استودیوی تک‌لند (Techland) در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی اظهار داشت که میزان زمان لازم برای اتمام بخش داستانی اصلی بازی Dying Light 2 بین ۱۵ تا ۲۰ ساعت خواهد بود. حال به نظر می‌رسد پس از گذشت یک سال همچنان محتویات بخش داستانی اصلی این بازی ثابت بوده و بازی‌بازان باید انتظار همان زمان اعلام شده را داشته باشند.

به تازگی تایمون اسمکتالا (Tymon Smektała)، طراح ارشد بازی Dying Light 2 در یک مصاحبه اظهار داشت که اگر بازی‌بازان برای به پایان رساندن داستان بازی عجله داشته باشند، می‌توانند آن را پس از حدود ۲۰ ساعت به اتمام برسانند اما در صورتی که به انجام فعالیت‌های جانبی و اختیاری نیز بپردازند، مدت زمان بازی تا دو الی سه برابر افزایش خواهد یافت. همچنین آقای اسمکتالا افزود که محیطی که بازی‌بازان در ابتدای بازی به آن وارد خواهند شد، حدود ۷ الی ۸ ساعت محتوا دارد:

اگر عجله داشته باشید، باید بتوانید داستان اصلی را تقریباً در ۲۰ ساعت به پایان برسانید اما برای تجربه‌ی تمام ماموریت‌های جانبی و فعالیت‌های اختیاری، باید ۲ تا ۳ برابر بیشتر وقت بگذارید. اگر بخواهید هر گوشه و کنار محیط را جستجو کنید، تنها منطقه‌ی اولیه‌ی بازی به تنهایی می‌تواند بیش از ۷ الی ۸ ساعت شما را سرگرم سازد؛ بنابراین باید انتظار محتویات زیادی را در آن داشته باشید.

عنوان Dying Light 2 قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس عرضه شود.

23
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید