تعداد بازی‌بازان همزمان بازی Outriders در استیم به بیش از ۱۰۳ هزار نفر رسید

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۱

امروز بازی Outriders به صورت رسمی منتشر شد و بازی‌بازان هم‌اکنون می‌توانند به این اثر دسترسی داشته باشند. به نظر می‌رسد این بازی در زمان عرضه آمار بسیار خوبی را از نظر تعداد بازی‌بازان همزمان در استیم ثبت کرده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، تعداد بازی‌بازان همزمان بازی Outriders در استیم تاکنون از مرز ۱۰۳ هزار نفر عبور کرده است. این اثر اکنون در میان ۱۰ بازی محبوبی است که بیشترین تعداد بازی‌بازان همزمان را در استیم دارد. این نشان می‌دهد که عملکرد بازی مذکور در استیم نسبت به عنوان Marvel’s Avengers در زمان عرضه بسیار بهتر بوده است. بازی Marvel’s Avengers در زمان عرضه بیش از ۲۸ هزار بازی‌باز همزمان در استیم داشت.

البته این موضوع چندان غافلگیرکننده نیست، زیرا بازی Outriders از چند هفته قبل در میان عناوین پرفروش استیم قرار داشته است. در حال حاضر بازی‌های Valheim, Cyberpunk 2077 و Grand Theft Auto 5 در میان ۱۰ عنوان پرفروش استیم قرار دارند. زمان مشخص خواهد کرد که آیا بازی Outriders می‌تواند میزان فروش و تعداد بازی‌بازان را در هفته های آینده حفظ کند.

بازی Outriders در حال حاضر بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم، سرویس استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین این بازی بر روی سرویس‌های Xbox Game Pass و Geforce Now نیز در دسترس است.

11
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید