تیم نینجا به ساخت یک بازی جهان باز علاقه مند است

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹

تیم نینجا (Team Ninja) با داشتن آثاری مانند Dead or Alive ،Ninja Gaiden و Nioh، یکی از بهترین توسعه‌دهندگان بازی‌های اکشن محسوب می‌شود. حال با توجه به استراحت دادن به آی‌پی Nioh و عدم بازگشت Ninja Gaiden در آینده‌ی نزدیک، طرفداران می‌خواهند بدانند که این استودیوی ژاپنی در حال کار بر روی چه چیزی است.

آقای فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، مدیر استودیوی تیم نینجا، در طی مصاحبه‌ای با JPGames اعلام کرد که تولید بازی‌های اکشن همچنان تمرکز اصلی این استودیو خواهد بود، اما با این حال آن‌ها به ساخت یک بازی جهان باز و یا عنوانی در سبک علمی تخیلی علاقه مند هستند.

فکر نمی‌کنم که تمرکز خود را بر روی چیز دیگری به غیر از اکشن قرار دهیم. اما اگر می‌توانستم کاری انجام بدهم که تاکنون آن را امتحان نکرده‌‌ام، ساخت یک بازی جهان باز و یا حتی یک عنوان علمی تخیلی چنین چیزی خواهد بود.

با توجه به محبوبیت بسیار بالای بازی‌های جهان باز در میان بازی‌بازان، کاملاً منطقی است که تیم نینجا هم بخواهد یک عنوان جدید با بهره بردن از این سبک طراحی خلق کند. به هر حال، یک بازی جهان باز و یا عنوانی علمی تخیلی با مکانیک‌های عمیق و پیچیده‌ی آثار تیم نینجا، قطعاً می‌تواند طرفداران سبک اکشن را حسابی هیجان زده کند و تجربه‌ای منحصر به فرد را در میان عناوین جهان باز ارائه دهد.

با این که ممکن است به این زودی شاهد یک بازی جهان باز از تیم نینجا نباشیم، اما باید یادآوری کنیم که این استودیو و شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) قصد دارند تا کالکشن مجموعه‌ی تحسین شده‌ی Ninja Gaiden را امسال عرضه کنند.

16
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید