اطلاعاتی از ویژگی‌های نسخه‌ی نسل نهمی بازی Dying Light 2 منتشر شد

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱

شرکت تک‌لند (Techland) اخیراً جزئیاتی از ویژگی‌های نسخه‌های نسل نهمی بازی مورد انتظار Dying Light 2 را به اشتراک گذاشته است.

به گفته‌ی Tomasz Szałkowski، کارگردان عنوان Dying Light 2، این بازی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس از یک حالت گرافیکی جداگانه برای قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) و همچنین یک حالت عملکرد برای پشتیبانی از رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه برخوردار است.

آقای Szałkowski در این باره گفت:

ما قصد داریم برای این بازی دو حالت گرافیکی شامل کیفیت (با فعال بودن قابلیت Ray Tracing) و عملکرد (پشتیبانی از نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و رزولوشن ۴K) را بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس ارائه دهیم. در حال حاضر بر روی این بخش کار می‌کنیم و فعلا نمی‌توانیم جزئیات بیشتری را به شما بگوییم. ما سعی می‌کنیم تا جای ممکن بهترین کیفیت بازی را بر روی کنسول‌های نسل جدید ارائه دهیم.

فعلا اطلاعاتی در خصوص عملکرد این بازی بر روی کنسول ایکس‌باکس سری اس در دسترس نیست. بازی Dying Light 2 پس از مدت‌ها انتظار قرار است در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

30
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید