گیفت کارت
گیفت کارت

دامنه ی اینترنتی The Sims 4 توسط EA ثبت شد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۶

سری بازی های Sims همیشه یکی از فرانچایز های پرطرفدار شرکت Electronic Arts  بوده و هست . با این حال این شرکت بزرگ و تقریبا سود جو چند سالی است که دنباله ای رسمی برای آن عرضه نکرده است و فقط به بسته های الحاقی بسنده کرده . این روند و توجه نکردن به سری تا چند روز پیش ادامه داشت تا اینکه EA دامنه ی اینترنتی The Sims 4 را راه اندازی کرد .

وبسایت The Sims 4  به طور رسمی توسط شرکت EA راه اندازی شد ولی نه در سال ۲۰۱۳ بلکه در سال ۲۰۰۳  ( به طور دقیق تر ۹ آپریل همان سال ) . این سایت از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ در آرامش و سکوت به سر می برد تا اینکه EA در تاریخ ۶ آپریل آن را بروزرسانی کرد ، به نظر شما دلیل این بروزرسانی چه می تواند باشد ؟ آیا EA نقشه هایی برای این فرانچایز دارد ؟

با این حال نمی توان این دامنه را نادیده گرفت و باید منتظر اطلاعاتی از EA باشیم . همچنین چون سایت در تاریخ ۹ آپریل ۲۰۱۴ یعنی سال آینده منقضی می شود ، شاید EA فقط برای ثبت آن اقدام کرده است و شاید هم بازی جدید از سری سیمز را معرفی کرد .

سری SimCity یکی دیگر از بازی هایی است که EA به تازگی آخرین نسخه از آن را منتشر کرد . این نسخه بر خلاف انتظاراتی که منتقدان پیش از عرضه داشتند با مشکلات فراوانی هم برای بازیبازان و هم برای خودش رو به رو شد و علاوه بر این نمرات کمی را از آن خود کرد . سری بازی های The Sims بر خلاف بازی های SimCity به جای تمرکز بر ساخت و ساز های یک شهر ، شما را به کنترل یک خانواده وا می دارد . در این بازی شما با تمامی مشکلاتی که یک خانواده سر و کار دارند رو به رو می شوید و همین دلیل برتری بازی است که آن را به یکی از بازی های جذاب تاریخ تبدیل کرده است .

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید