بسته الحاقی جدیدی برای بازی CloudPunk معرفی شد

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵

شرکت سازنده‌ی بازی CloudPunk امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بسته الحاقی جدید این اثر در آینده‌ای نزدیک به دست هواداران خواهد رسید. ضمنا برای آشنایی بیشتر افراد، ویدئویی هم در این زمینه عرضه شده است.

Cloudpunk عنوانی در ژانرهای اکشن و ماجراجویی است در ابتدای معرفی با استقبال بسیار خوب بازی‌بازان مواجه شد. در این بازی باید هدایت شخصیتی به نام رانیا (Rania) را به دست گرفته و وارد سفینه‌ی عجیب خود شوید. سپس باید به گشت و گذار و کشف رمز و رازهای مختلف در شهر بپردازید و از اسرار زیادی پرده بردارید. این اولین روز کاری شما است و به همین دلیل، باید به خوبی هر چه تمام‌تر آن را به پایان برسانید تا به یک قهرمان نزد همکاران و مردم تبدیل شوید. از ویژگی‌های خوب این بازی باید به امکان ملاقات با افراد مختلف اشاره داشت. قابل ذکر است که دو شرکت آن لندز (on Lands) و مرج گیمز (Merge Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

اکنون نزدیک به یک سال از انتشار بازی Cloudpunk می‌گذرد. با وجود انتظارات بالای بازی‌بازان، متاسفانه این عنوان نتوانست آن‌طور که باید و شاید عمل کند و به پروژه‌ای نسبتا ضعیف در کارنامه‌ی تیم سازنده تبدیل شد. با این حال، سازندگان از تصمیمات خود منصرف نشده و تلاش دارند تا به شتیبانی خود برای این بازی ادامه دهند تا در آینده بتوانند به محبوبیت آن اضافه کنند. تا به حال یک بسته الحاقی بزرگ نیز برای این عنوان در دسترس قرار گرفته است که نباید از محتویات خوب آن به سادگی عبور کرد.

حال امروز یک بسته الحالقی دیگر تحت عنوان City of Ghosts برای بازی Cloudpunk معرفی شد که مهم‌ترین محتوای آن را باید بخش داستانی تازه به حساب آورد. به گفته‌ی سازندگان، اتفاقات شگفت‌انگیز و عجیبی در این حالت جدید رخ خواهد داد و طرفداران از تجربه‌ی آن لذت خواهند برد. ضمنا چند آیتم و سلاح تازه نیز به این بازی اضافه می‌شود تا شاهد تنوع بهتری باشیم. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بسته مشخص نیست و تیم سازنده در روزهای پیش رو اخبار بیشتری را در این مورد عرضه خواهند کرد.

بازی Cloudpunk در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری در مورد City of Ghosts منتشر گردیده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

5
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید