به‌روزرسانی جدید بازی No Man’s Sky منتشر شد

۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷

تیم سازنده‌ی بازی No Man’s Sky امروز اقدام به انتشار یک به‌روزرسانی جدید با نام Expedition برای این اثر کرد که محتویات جالبی را هم با خود به آن می‌آورد. همچنین برای آشنایی بیشتر هواداران، ویدئوی تازه‌ای در این زمینه عرضه شده است.

استودیوی هلو گیمز (Hello Games) که وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی No Man’s Sky را دارد، مدت‌ها قبل از انتشار یک به‌روزرسانی تحت عنوان Expeditions خبر داده بود، اما محتویات دقیق آن برای بازی‌بازان مشخص نبود. حال امروز تنها نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این به‌روزرسانی عرضه شده است و سایر نسخه‌های آن نیز در روزهای پیش رو به دست هواداران خواهد رسید.

به گفته‌ی سازندگان، این به‌روزرسانی یک بخش جدید را به بازی اضافه می‌کند. بازی‌بازان به وسیله‌ی این بخش که در منوی بازی نمایان است، می‌توانند ماجراجویی تازه‌ای را آغاز کرده و به کشف رمز و رازها و حل چالش‌های بی‌شماری بپردازند. این حالت تازه احتمالا باعث سرگرم شدن عده‌ی زیادی شود. علاوه‌بر این، بسیاری از مشکلات و باگ‌های این اثر نیز برطرف شده است و افراد می‌توانند با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند. بنابراین در صورتی که از دوستداران بازی No Man’s Sky هستید، این به‌روزرسانی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بازی No Man’s Sky در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر نظیر انتشار این به‌روزرسانی برای کنسول‌ها، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این به‌روزرسانی هم عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید