مشکلات اجرای بازی Batman: Arkham City بر روی پلی‌استیشن ۵ رفع شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴

اخیراً به‌روزرسان جدیدی برای بازی Batman: Arkham City منتشر شده که مشکلات آن را هنگام اجرا بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و با بهره گیری از قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل رفع می‌کند.

با اینکه هفته‌ی گذشته آبستن خبرهای خوبی برای طرفداران بی‌شمار مجموعه‌ی Batman نبود و شاهد تاخیر در زمان عرضه‌ی بازی Gotham Knights بودیم، اما عناوین دیگر این مجموعه همچنان بازی‌بازان مشتاق خود را دارد که بخشی از آن‌ها از مشکلات Batman: Arkham City هنگام اجرا بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و با بهره گیری از قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل شکایت کرده بودند. در واقع، بازی‌بازان این عنوان بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در کمال تعجب مجبور بودند تا آن را با رزولوشن پایین‌تری نسبت به کنسول پلی‌استیشن ۴ تجربه کنند که از همین رو، استودیوی راکستدی (Rocksteady) اخیراً به‌روزرسان جدیدی برای رفع این مشکل بازی منتشر نمود.

لازم به ذکر است که این به‌روزرسان هم‌اکنون در دسترس دارندگان نسخه‌ی کنسولی مجموعه‌ی ریمستر شده Arkham Collection بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد و می‌توانید آن را بر روی هر دو کنسول نسل هشتمی و نهمی پلی‌استیشن دانلود و نصب کنید.

بازی Batman: Arkham City،به عنوان بخشی از مجموعه‌ی Arkham بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس بوده و کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز قادر هستند تا آن را به صورت جداگانه خریداری و تجربه کنند.

13
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید