به‌روزرسان Observer: System Redux با هدف افزودن Ray-Tracing به بازی منتشر شد

11 فروردین 1400 - 15:28
Observer: System Redux، یکی از بازی‌های استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، به تازگی به‌روزرسانی را دریافت کرده که علاوه بر بهبودهای فنی کلی، Ray-Tracing را هم به آن اضافه می‌کند.

بلوبر تیم به تازگی به‌روزرسان بزرگی را برای Observer: System Redux منتشر کرده است. Observer: System Redux نسخه‌ی کامل‌تر بازی Observer سال ۲۰۱۷ است. Observer یک بازی ترسناک روان‌شناختی بوده که در دنیایی سایبرپانک جریان دارد. به‌روزرسان جدید علاوه بر بهبود عملکرد فنی و افزودن گزینه‌ی وضوح تصویر متغیر، رهگیری پرتو یا همان Ray-Tracing را هم به بازی اضافه می‌کند. Ray-Tracing بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی موجود خواهد بود.

با توجه به هدف بلوبر برای عرضه‌ی نسخه‌های فیزیکی دو بازی Observer: System Redux و The Medium، به‌روزرسانی این بازی برای کنسول‌های جدید منطقی است. بلوبر طی سالیان اخیر توانسته با عناوینی مثل Observer و Layers of Fear به شهرت خوبی میان طرفداران ژانر ترسناک برسد. هم‌چنین توافق آن‌ها با با مایکروسافت باعث شده تا بازی‌های آن‌ها از طریق سرویس Xbox Game Pass در دسترس باشد.

بازی Observer: System Redux در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید