به‌روزرسان جدید Fortnite عملکرد آن بر روی سوییچ را بهبود می‌بخشد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
کاور بازی Fortnite

به تازگی به‌روزرسانی برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Fortnite منتشر شده که عملکرد فنی آن بر روی این کنسول را بهبود می‌بخشد. این بهینه‌ساز باعث افزایش قابل توجه وضوح تصویر و نرخ فریم بازی می‌شود.

به لطف یک به‌روزرسان جدید از سوی اپیک گیمز (Epic Games)، حالا Fortnite باید عملکرد بسیار بهتری بر روی کنسول سوییچ داشته باشد. در هنگام عرضه‌ی Fortnite بر روی سوییچ در سال ۲۰۱۸، برخی جوانب فنی آن ناامیدکننده بودند. باگ‌های زیادی وجود داشتند که حالا رفع شده‌اند. با این حال هنوز هم وضوح تصویر و نرخ فریم بازی نیاز به بهبود داشت. مشکل کمبود وضوح تصویر خصوصا در حالت دستی کنسول سوییچ احساس می‌شد. به طوری که بازی‌بازان نسبت به سایر پلتفرم‌ها یک کاستی واضح داشتند.

به‌روزرسان امروز Fortnite برای سوییچ، پر از بهبودهای قابل توجه است. پیش از این وضوح تصویر بازی در حالت دستی ۵۶۰p و در حالت Docked هم ۷۸۰p بود. حال اپیک ادعا کرده که بازی قادر خواهد بود تا وضوح تصویر ۶۶۰p در حالت دستی و ۸۸۰p در حالت Docked را نگه دارد. این مهم باعث شده تا برخی بابت نرخ فریم بازی نگران شوند. اما اپیک ادعا کرده که بازی باید نرخ فریم ثابت‌تری هم داشته باشد. برای اثبات این موضوع صرفا باید منتظر ماند. این به‌روزرسان در حالی از راه می‌رسد که محتوای جدیدی هم برای Fortnite منتشر شده است. پس الان زمان بسیار خوبی برای سر زدن دوباره به این بازی است.

چنین بهبودهایی برای عنوان چندنفره‌ای مثل Fortnite بسیار مهم هستند. چرا که همان‌طور که اشاره شد، کم بودن وضوح تصویر و نرخ فریم می‌تواند به عملکرد بدتر بازی‌باز درون بازی منجر شود. جالب است بدانید که Apex Legends هم که امسال بر روی سوییچ منتشر شد، از مشکلات مشابه‌ای بهره می‌برد. برخی از پورت‌های سوییچ واقعا تحسین برانگیز هستند. با این حال به نظر می‌رسد که این کنسول چندان پلتفرم مناسبی برای یک بتل رویال نیست.

بازی Fortnite در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ در دسترس است.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید