سری Kingdom Hearts بر روی رایانه‌های شخصی از ویژگی‌های جدید برخوردار است

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

امروز سری بازی‌های محبوب Kingdom Hearts به صورت انحصاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفتند و به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان ویژگی‌های جدیدی را برای آن‌ها در نظر گرفته‌ باشند که پیش از این بر روی کنسول‌ها شاهد نبوده‌ایم.

همان‌طور که بر روی حساب کاربری رسمی سری Kingdom Hearts بر روی توییتر اعلام شد، مجموعه‌ی Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 HD ReMIX از نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی خواهد کرد و کاربران سیستم‌های قدرتمندتر نیز قادر خواهند بود از گزینه‌ی حذف محدودیت نرخ فریم استفاده نمایند. طبق گزارش‌ها، این ویژگی هم در عنوان مذکور و هم در نسخه‌ی Kingdom Hearts III در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. همچنین گزارش‌های دیگر نشان می‌دهند که مجموعه‌ی Kingdom Hearts بر روی رایانه‌های شخصی از قابلیت‌های صوتی دوگانه به همراه پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس برخوردار بوده و مدت زمان بارگیری محتویات به صورت چشم‌گیری کاهش یافته است.

امروز مجموعه‌ی محبوب Kingdom Hearts برای نخستین بار بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد که به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد با ماجراجویی‌های حماسی Xehanort همراه شوند. مجموعه‌ی Kingdom Hearts علاوه بر کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. طبق اعلام اپیک گیمز، این مجموعه تا ماه آوریل سال جاری میلادی با ۲۰ درصد تخفیف به فروش خواهد رسید.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید