ماد جدیدی برای بازی Valheim منتشر شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷

امروز هم ماد دیگری از بازی Valheim به دست طرفداران رسید که تغییراتی را در عملکرد شخصیت‌ها اعمال می‌کند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش افراد در این زمینه چه خواهد بود.

Valheim از سری آثار جذاب در ژانرهای اکشن و جهان‌باز است که تنها چند وقت از انتشار آن می‌گذرد. بدون شک باید گفت که این بازی تا این لحظه از محبوب‌ترین‌های ۲۰۲۱ به حساب می‌آید. خوشبختانه این اثر با استقبال بسیار خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شده است و بیش از ۴ میلیون هوادار دارد. در همین راستا، برنامه‌های سازندگان شروع شده است تا آن‌ها بتوانند با پشتیبانی خوب، افراد بیشتری را به سمت بازی خود جذب کنند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Valheim را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که دو شرکت آیرون گیت (Iron Gate) و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

اگر از هواداران بازی Valheim باشید، حتما می‌دانید که این روزها بازار ساخت ماد برای این عنوان بسیار داغ است. مادسازان مختلفی سعی دارند تا با ساخت و نشر مادهای خود برای این بازی به شهرت برسند. چند روز قبل هم یک ماد جالب برای این اثر در دسترس قرار گرفت که کیفیت آن را بسیار بیشتر از قبل کرد. حال امروز ماد بسیار عجیب و بامزه‌ای به دست هواداران رسیده است که قابلیت‌ها و فنون زیادی را در اختیارشان قرار می‌دهد. به وسیله‌ی این ماد که سازنده‌ی آن فردی به نام KodaichiZero بوده است، افراد می‌توانند با هم مبارزاتی داشته و از دست‌ها و پاهای خود برای ضربه زدن به سایر شخصیت‌ها استفاده کنند. این ماد هم‌اکنون از طریق تمام وب‌سایت‎‌هایی با این موضوع قابل دریافت است.

بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در خصوص نسخه‌ی اصلی این بازی فعلا خبری منتشر نشده است و باید دید که این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. حال امروز ویدئویی هم از ماد فوق منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Doom guy1 گفت:

  سلام، سعی کنید برای مقاله هایی در ضمینه ماد ها تایتل های بهتری بگزارین که همش تکراری نباشه.
  اخه روزانه هزاران ماد برای یه بازی میاد، اینطوری نباید تایتل بزارید و بنظرم مثلا تایتلتون اون ماد رو توضیح بده،
  مثلا:
  مادی برای gta sa گرافیک بازی را فوق العاده میکند.
  مادی برای doom 2 بازی را تبدیل به تاکتیکال شوتر میکند.
  که هم تایتل هم بهتر هم جالب تر باشه. مرسی.

  2
  0