بهینه‌سازی کوچکی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

استودیوی سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 که این روزها اطلاعات زیادی را از این بازی در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم دست به کار شد و بهینه‌سازی کوچک اما مفیدی را به دست افراد رساند. به وسیله‌ی این بهینه‌سازی، برخی از مشکلات مربوط به شخصیت V برطرف می‌شود.

Cyberpunk 2077 از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که در نهایت چند ماه قبل و  پس از مدت‌ها انتظار به دست هواداران رسید. در این بازی باید هدایت کاراکتری به نام وی (V) را به عهده گرفته و ماموریت‌های مهیج بی‌شماری را انجام دهید. متاسفانه مشکلات و نواقص فراوان در این عنوان باعث شد که بسیاری از بازی‌بازان قادر به ادامه دادن آن نباشند. در همین راستا، تیم سازنده پشتیبانی خوب خود از این بازی را آغاز کرده است و باید دید که در آینده چه اتفاقاتی برای آن رقم خواهد خورد. قابل ذکر است که استودیوی سی‌دی پراجکت رد به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

اگر از هواداران بازی Cyberpunk 2077 باشید، حتما اطلاع دارید که شخصیت V پس از احساس خستگی می‌تواند به خانه رفته و برای مدتی بخوابد. حال جالب است بدانید که اخیرا مشکلات و باگ‌هایی برای برخی از بازی‌بازان پیش آمده است و این کاراکتر به طرز عجیب و بامزه‌ای روی تخت‌خواب خود می‌خوابد. این اتفاق باعث شده است تا تیم سازنده فورا دست به کار شود و یک بهینه‌سازی را برای رفع این ایراد در دسترس قرار دهد. به وسیله‌ی این بهینه‌سازی، بسیاری از رفتارها و عملکرد این شخصیت طبیعی‌تر خواهد شد و بازی هم حالت واقعی‌تری به خود می‌گیرد. بنابراین در صورتی که از طرفداران این اثر هستید، بهینه‌سازی ذکر شده را از دست ندهید.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌های نسل نهمی این عنوان شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

13
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید