به‌روزرسانی ۲٫۰۶ بازی Valorant منتشر شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) که در گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی برای بازی Valorant خبر داده بود، سرانجام امروز آن را در اختیار هواداران قرار داد.

Valorant از سری آثار اول‌شخص و تیراندازی است که اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. یکی از دلایل محبوبیت این اثر، محتویات جذابی همچون شخصیت‌های زیاد برای انتخاب است. در مجموع پشتیبانی تیم سازنده از این عنوان خوب بوده است و هنوز هم ادامه دارد. ضمنا بازی‌بازان قادر هستند تا به بخش‌های فراوانی هم دسترسی داشته باشند. در بخش اصلی این اثر باید گروهی ۵ نفره را تشکیل داده و با تیم مقابل نبرد سختی داشته باشید. بیشتر حالت‌های این بازی به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. پس در صورتی که از دوستداران ژانرهای ذکر شده هستید، Valorant را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مدت‌ها بود که بازی‌بازان خبر خوبی از بازی Valorant نداشتند. آخرین بار کاراکتری به نام Astra به این اثر اضافه شد که ویژگی‌ها و مهارت‌های فراوانی در خود داشت. حال امروز به‌روزرسانی ۲٫۰۶ این اثر در دسترس قرار گرفته است. درر روزهای اخیر مشکلاتی مربوط به سلاح Bucky به تیم سازنده گزارش شده بود. بازی‌بازان اعتقاد داشتد که این سلاح قدرت لازم برای نابود کردن دشمنان را ندارد و این را نوعی نقص بزرگ می‌دانستند. در همین راستا، این مشکل به وسیله‌ی این به‌روزرسانی رفع شد. همچنین ایراداتی در نحوه‌ی حرکت و مبارزات دو کاراکتر Yoru و Viper به چشم می‌خورد که خوشبحتانه آن‌ها هم برطرف شدند. حال باید منتظر بود و دید که رایت گیمز برای آینده‌ی بازی Valorant چه برنامه‌هایی در سر دارد.

بازی Valorant در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به نظر می‌‎رسد که نسخه‌ی کنسولی این عنوان نیز در راه است، اما فعلا از آن خبری در دست نیست.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید