بهینه‌سازی جدیدی برای بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳

استودیوی سازنده‌ی بازی Marvel’s Avengers همان‌طور که در روزهای اخیر وعده داده بود، امروز تازه‌ترین بهینه‌سازی این اثر را در دسترس قرار دارد. هدف سازندگان از انجام این کار، رفع بسیاری از باگ‌ها و نواقص بوده است.

Marvel’s Avengers را باید عنوانی در سبک اکشن و ماجراجویی به حساب آورد که اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی به دست بازی‌بازان رسید. در این بازی باید قهرمانانی از دنیای مارول را انتخاب کرده و نبردهای هیجان‌انگیزی با دشمنان داشته باشید. این عنوان با تمام زیبایی‌ها و جذابیت‌ها، مشکلاتی هم در خود دارد که باعث کلافه شدن بسیاری از هواداران شده است. از همین رو، تیم سازنده سعی دارد تا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوع، به محبوبیت این اثر اضافه کند. چندی پیش هم اطلاعاتی در مورد تازه‌ترین رویداد این بازی منتشر شد که واکنش نسبتا خوب افراد را در بر داشت. قابل ذکر است که دو شرکت کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) و اسکوئر انیکس (Square Enix) در امر ساخت و نشر آن نقش داشته‌اند.

حال امروز یک بهینه‌سازی مفید برای بازی Marvel’s Avengers در دسترس قرار گرفته است که دریافت آن برای طرفداران الزامی خواهد بود. به وسیله‌ی این بهینه ‌سازی، مشکلات مربوط به نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس، سیستم مبارزات، عملکرد دشمنان، سیاه شدن صفحه و باگ‌های برخی از ماموریت‌ها برطرف خواهد شد تا افراد با خیال راحت‌تری قادر به تجربه‌ی آن باشند. این ایرادات همگی توسط بازی‌بازان گزارش شده بودند و آن‌ها انتظار داشتند تا سازندگان فورا نسبت به رفع آن‌ها اقدام نمایند.

علاوه‌بر این، تیم سازنده و ناشر قصد دارند تا یک به‌روزرسانی‌ را در روزهای آینده عرضه کنند. فعلا اطلاعاتی در مورد این به‌روزرسانی منتشر نشده است، اما گفته می‌شود که محتویات زیاد و قابل توجهی را در خود خواهد داشت. بنابراین به محض دریافت اخبار بیشتر در این خصوص، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

7
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید