بلوبر تیم دلایل عدم فروش سهام مالکیت خود را اعلام نمود

10 فروردین 1400 - 20:09

شهرت استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) در دهه‌ی گذشته به لطف تولید عناوین سبک ترسناک با کیفیت چشم‌گیر، به طور مداوم در حال افزایش بوده و همواره از این مجموعه‌ی خلاق به عنوان گزینه‌ی اصلی خریداری شدن توسط ناشرین بزرگ یاد شده است.

در چند سال گذشته همواره شاهد احتمالات و گزارش‌های مختلف بودیم تا استودیوی بلوبر تیم توسط یک شرکت بزرگ خریداری شود. حتی در کمتر از یک سال پیش گزارش‌های متعددی مبنی بر مذاکره‌ی این مجموعه با چند ناشر بزرگ برای واگذاری سهام مالکیت خود به گوش می‌رسید. حال به نظر می‌رسد این استودیوی لهستانی در سیاست‌های خود برای آینده تغییراتی را اعمال کرده باشد.

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی بلوبر تیم در حال حاضر قصد دارد تا سهام عمده‌ی خود را به فروش نرساند تا تحت مالکیت یک شرکت بزرگتر قرار نگیرد. در همین راستا اخیرا این مجموعه اعلام کرد که به علت ریسک بالای از دست دادن یا تغییر اهداف کلان و استراتژیک خود، قصد ندارد به مالکیت شرکت دیگری درآید. همچنین بلوبر تیم اعلام نمود که فروخته شدن عمده سهام مالکیت در این برهه‌ی زمانی حساس، با فرهنگ سازمانی آن‌ها در تضاد و ناسازگاری بوده و ممکن است مانع رشد و پیشرفت آن‌ها شود. در نهایت بلوبر تیم اضافه کرد که در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی قرار است برای همکاری‌های گسترده با یکی از نهادهای بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی وارد مذاکره گردد.

اخیرا مدیر عامل استودیوی بلوبر تیم یعنی آقای پیوتر بابینو (Piotr Babieno) اعلام کرد که تیم توسعه در حال کار بر روی یک بازی ترسناک دیگر است و با همکاری یک ناشر بسیار بزرگ و معروف آن را خواهد ساخت.

meysambinfinityAbby|PS FANDaenerys TargaryenDk-_-Man

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید