جزئیات به‌روزرسان بعدی بازی Nioh 2 منتشر شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۲

عنوان Nioh 2، آخرین بازی استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) در نسل هشتم بود که با مبارزات نفس‌گیر خود توانست مورد استقبال بازی‌بازان و رضایت منتقدین قرار گیرد.

عنوان Nioh 2 در نسل هشتم به صورت انحصاری بر روی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و در ادامه شاهد انتشار آن بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم. با این حال نسخه‌های مختلف این بازی به خصوص نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی آن از زمان عرضه با برخی مشکلات فنی مواجه بودند و استودیوی تیم نینجا به سختی در حال تلاش برای رفع تمامی مشکلات بوده است.

در همین راستا استودیوی تیم نینجا اخیرا بر روی حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که به‌روزرسان نسخه‌ی ۱٫۲۷٫۱ بازی Nioh 2 هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان قرار دارد و در نهایت برخی از جزئیات آن نیز شرح داده شد. طبق اطلاعات، هدف اصلی از توسعه‌ی این به‌روزرسان، رفع مشکلات گزارش شده توسط بازی‌بازان از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی است. البته نسخه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز از نظر بهبود اجرای بازی با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه و استفاده از Burst Counterها نیز بهبودهایی را دریافت خواهد کرد. در پایان شما می‌توانید فهرست کامل تغییرات این به‌روزرسان را در تصویر زیر مشاهده نمایید:

بازی اکشن و نقش‌آفرینی Nioh 2 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید