به‌زوی اخبار مهمی از استودیوی کوجیما پروداکشنز منتشر خواهد شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹

کارگردان افکت‌های صوتی و موسیقی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) طی توییت اخیر خود اشاره‌هایی به انتشار اخبار مهمی در ساعات آتی پیرامون این استودیو داشت.

اندکی پس از جدایی جنجالی موسس استودیوی کوجیما پروداکشنز از شرکت کونامی (Konami)، کارگردان افسانه‌ای صنعت بازی‌های ویدیویی یعنی هیدئو کوجیما با همکاری شرکت سونی در سال ۲۰۱۹ عنوان Death Stranding منتشر نمود. همچنین، این بازی در سال ۲۰۲۰ راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز شد و دست بر قضا نظرات منتقدان پس از رخ دادن این اتفاق نسبت به این بازی تا حدودی دگرگون شد. به هر حال، شاید این بازی آن چیزی نبود که خیلی‌ها انتظارش را می‌کشیدند و با عناوین قبلی این کارگردان تفاوت زیادی داشت، اما همچنان بازی او مملو از ارجاعات به موارد مختلف، رمز و رازها و موارد مخفی، داستان فوق‌العاده پیچیده و چند لایه،  زیبایی بصری چشم نواز، کیفیت فنی مثال زدنی و حس آرامش توام با استرس بود و نظرات علاقه‌مندان به این بازی و آمار فروش قابل قبول آن، به موفقیت این بازی اشاره دارند.

اما از تمامی موارد بالا که بگذریم، بازی Death Stranding یک خصوصیت بسیار بارز داشت که آن را چند پله از آثار هنری بالاتر قرار می‌داد و آن مزیت موسیقی‌های شاهکار بازی بود. همچنین، موسیقی‌های بازی و افکت‌های صوتی آن توسط لودویگ فورسل (Ludvig Forsell) ساخته شده است که در مصاحبه‌ی اخیر خود اشاره‌هایی به عنوان جدید این استودیو دارد.

در واقع، وی در پیام کوتاه خود در توییتر چنین عنوان کرد که “اخبار مهم، فردا!” و بدین ترتیب، باید در ساعات آتی منتظر شنیدن اخبار مختلفی پیرامون استودیوی کوجیما پروداکشنز باشیم. از طرف دیگر، این خبر ممکن است که در مورد شخص خود لودویگ، عنوان جدید این استودیو باشد. همچنین، مطلع هستیم که نسخه‌ی Extended Edition بازی Death Stranding نیز به زودی برای کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد و ممکن است که این موارد همگی پیرامون آن باشند.

به هر ترتیب، این خبر مهم هر چه که باشد به زودی در جریان آن قرار خواهیم گرفت و باید تا زمان فرا رسیدن آن منتظر باشیم.

19
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید