بازی Biomutant از زمان عرضه در دسترس مشترکین سرویس EA Play Pro قرار خواهد گرفت

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴

طبق اعلام استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ و THQ، بازی Biomutant قرار است تا در زمان عرضه‌ی خود در دسترس مشترکین سرویس EA Play Pro بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار بگیرد.

جدیدترین بازی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) با نام Biomutant به زودی عرضه خواهد شد و طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی با چاشنی اکشن می‌توانند یک عنوان جدید در این ژانر را تجربه کنند. البته، خبر خوب در این بین به مشترین سرویس EA Play Pro بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اختصاص دارد و آن‌ها قادر خواهند بود تا این بازی را در زمان عرضه و به صورت رایگان تجربه کرده و از آن لذت ببرند. لازم به ذکر است که هم‌اکنون بخش مربوط به این بازی در پلتفرم اختصاصی الکترونیک آرتز بر روی رایانه‌های شخصی یعنی Origin راه اندازی شده است.

اما عضو شدن در سرویس EA Play Pro که پیش‌تر با عنوان Origin Access Premier شناخته می‌شد، هم‌اکنون ماهانه معادل ۱۴٫۹۹ دلار هزینه دارد و دسترسی نامحدودی به عناوین مختلف این شرکت و عناوین قراردادی را در اختیار مشترکینش قرار می‌دهد، تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در نتیجه، مشترکین سرویس ایکس باکس گیم‌پس شامل این قسمت ویژه از سرویس EA Play نخواهند شد و قیمت آن نیز آشکارا دلیل این امر را نمایان می‌کند.

بازی Biomutant در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۰ (۲۵ مه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی‌استیشن و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید