رویداد جدیدی به Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه خواهد شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰

به نظر می‌رسد رویداد فوق‌العاده محبوب و رقابتی ۲v2 که Gunfight Tournament نام دارد و برای نخستین بار در بازی Call of Duty: Modern Warfare به بازی‌بازان معرفی شد، قرار است به زودی به عنوان یک تورنومنت بزرگ از فصل دوم در دسترس دارندگان بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار گیرد.

به تازگی شرکت اکتیویژن (Activision) در خبری رسمی اعلام کرد که به عنوان بخشی از محتوای به‌روزرسان بعدی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War که تحت عنوان Season Two Reloaded شناخته می‌شود، رویدادهای جدید و مهیجی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. در این به‌روزرسان میان فصلی، بازی‌بازان می‌توانند در رقابت‌های Gunfight Tournament شرکت کنند و جوایز ارزشمندی را برای خود کسب نمایند.

فصل دوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در ماه فوریه‌ی سال جاری میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. در این فصل جدید، بازی‌بازان قادر خواهند بود در بخش Warzone به ادامه‌ی روایت داستان درگیری‌های مامور CIA یعنی Russell Adler با Verdansk بپردازند. همچنین فصل دوم شامل معرفی مجدد حالت محبوب و چند نفره‌ی Gun Game، یک نقشه‌ی جدید برای بخش Zombies، یک اپراتور Warzone جدید، دو سلاح جدید، یک نقشه‌ی بازآفرینی شده و تغییرات مختلف دیگر بود.

طبق اعلام شرکت اکتیویژن، بخش Gunfight Tournament قرار است به عنوان جدیدترین حالت چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه شود و با ارائه‌ی یکی از مهیج‌ترین رقابت‌های اکشن بین بازی‌بازان به صورت آنلاین، بار دیگر رضایت طرفداران را در بر داشته باشد. در قسمتی از حالت Gunfight Tournament، تیم‌هایی متشکل از دو بازی‌باز باید در رقابت‌های نفس‌گیری شرکت کنند که پیروزی در آن‌ها مستلزم همکاری و ارتباط تیمی قدرتمند خواهد بود. این تیم‌ها در شش دور منحصر به فرد به رقابت خواهند پرداخت تا در نهایت مجموع امتیازات، برنده را مشخص نماید. در نهایت شرکت اکتیویژن اعلام کرد که پاداش‌های بسیار بزرگ و ارزشمندی در این رقابت‌ها گنجانده شده است تا انگیزه‌ی بسیار بالایی برای بازی‌بازان ایجاد شود. با این حال هنوز ماهیت و مقدار این جوایز منحصر به فرد از سوی شرکت اکتیویژن اعلام نشده است.

حالت رقابتی Gunfight Tournament برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی در بازی Call of Duty: Modern Warfare معرفی گردید و مورد استقبال بالای بازی‌بازان قرار گرفت. نسخه‌ی بتای اولیه‌ی این حالت از ۳۲ بازی‌باز در ۱۶ تیم پشتیبانی می‌کرد و رقابت‌های آن به صورت تک حذفی برگزار می‌شد. در نهایت تیم‌های پیروز به دور بعد راه می‌یافتند و تیم‌های بازنده بلافاصله به لابی باز می‌گشتند. تیم‌های برنده یک پوسته‌ی ویژه‌ی Desert Eagle دریافت می‌کردند که نشان از تسلط بالای آن‌ها بر کار تیمی داشت.

به‌روزرسان Season Two Reloaded بازی Call of Duty: Black Ops Cold War از امروز در دسترس تمامی بازی‌بازان فعال بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس قرار خواهد گرفت.

5
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید