تریلری از گیم‌پلی بازی Necromunda: Hired Gun منتشر شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲

تیم سازنده‌ی بازی Necromunda: Hired Gun که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز دست به کار شد و ویدئوی تازه‌ای از گیم‌پلی آن را عرضه کرد.

Necromunda: Hired Gun از سری عناوین جذاب در سبک تیراندازی اول‌شخص است که آن را باید نسخه‌ای از فرنچایز Warhammer 40K به حساب آورد. بنابراین این عنوان می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای طرفداران سری ذکر شده باشد. در این بازی باید هدایت شخصیت قدرتمندی را به دست گرفته و با استفاده از سلاح‌هایی با کاربردهای متفاوت، افراد و موجودات گوناگون را یکی پس از دیگری از بین ببرید. از ویژگی‌های خوب این عنوان باید به گیم‌پلی سریع و هیجان‌انگیز آن اشاره داشت. این عنوان تنها چند روز قبل معرفی و تریلری هم از آن منتشر شد که واکنش مثبت بازی‌بازان را در پی داشت. گفتنی است که فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) وظیفه‌ی نشر آن را به عهده خواهد داشت.

استودیوی سازنده‌ی بازی Necromunda: Hired Gun امروز تریلری از گیم‌پلی این عنوان را در دسترس قرار داد تا بازی‎‌بازان بیش از پیش با آن آشنا شوند. همچین چند سلاح این بازی نیز به تصویر کشیده شده است که می‌تواند راهنمایی خوبی برای افراد باشد. جالب است بدانید که امکان بهتر کردن هر یک از سلاح‌ها نیز در جریان بازی برای بازی‌بازان فراهم است.

بازی Necromunda: Hired Gun قرار است در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئوی ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید