بازی Deliver Us The Moon برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه خواهد شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶

در گذشته شایعاتی پیرامون انتشار بازی Deliver Us The Moon برای نسل نهم به گوش می‌رسید. خوشبختانه امروز استودیوی سازنده‌ اعلام کرد که این عنوان در آینده‌ای نزدیک راهی این نسل نیز خواهد شد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی در این زمینه عرضه شده است.

Deliver Us The Moon از سری عناوین مهیج و علمی تخیلی است که در آن باید هدایت یک فضانورد کنجکاو را به دست گرفته و در ماموریتی مهم به ماه سفر کنید. وظیفه‌ی شما این است که ماه را به خوبی بررسی کرده و آن را برای زندگی در آینده ارزیابی نمایید. در بین راه نیز باید معماهای مختلفی را حل کرده و یا برای بقا مبارزه کنید که این کار به هیچ وجه ساده نخواهد بود. بنابریان اگر از دوستداران این ژانرها هستید، Deliver Us The Moon می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای شما به حساب بیاید. گفتنی است که استودیوی کیوکن اینتراکتیو (KeokeN Interactive) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

داستان بازی Deliver Us The Moon به زمان آینده مربوط می‌شود. بسیاری از بازی‌بازان و منتقدان، این عنوان را به شبیه‌سازی پیاده‌روی روی ماه تشبیه کرده‌اند. از ویژگی‌های جالب توجه این اثر نیز باید به موسیقی‌های لذت‌بخش و دوست‌داشتنی اشاره داشت. هدایت شخصیت بازی نیز تقریبا ساده است و افراد مشکلی در این خصوص نخواهند داشت.

تیم سازنده امروز رسما تایید کرد که بازی Deliver Us The Moon در آینده برای کنسول‌های نسل نهمی شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار خواهد گرفت. توسعه‌ی این نسخه‌ها از امروز آغاز شده است و به گفته‌ی سازندگان، در روزهای آینده اخبار بیشتری به دست هواداران خواهد رسید. پس بدیهی است که تاریخ دقیق انتشار این نسخه‌ها هنوز مشخص نشده است. Deliver Us The Moon در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید