رویداد جدید بازی Fortnite امروز آغاز می‌شود

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

استودیوی سازنده‌ی بازی Fortnite قصد دارد تا رویداد دیگری را به این عنوان اضافه کند. این رویداد از امروز آغاز می‌شود و ماموریت‌ها و چالش‌های تازه‌ای را هم پیش روی هواداران قرار می‌دهد.

Fortnite از سری عناوین جذاب در سبک بتل رویال است که عرضه‌ی آن برای بار اول به سال ۲۰۱۷ میلادی بازمی‌گردد. اکنون چهار سال از انتشار این بازی می‌گذرد و بازی‌بازان قادر هستند تا آن را بر روی پلتفرم‌های مختلفی تجربه نمایند. این بازی از لحاظ تعداد بازی‌بازان نیز بارها رکوردها را جابه‌جا کرد و در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برد. یکی از برنامه‌های تیم سازنده، انتشار فصل‌های جدید برای این اثر است. گفته می‌شود که احتمال اضافه شدن دایناسورها نیز در فصل تازه‌ی این بازی وجود دارد.

رویدادها نیز همواره از بخش‌های قابل توجه بازی Fortnite به حساب می‌آید. حال تیم سازنده یعنی استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) در نظر دارد تا رویداد دیگری را برای طرفداران در دسترس قرار دهد که Spring Breakout نام دارد. بازی‌بازان در این رویداد قادر هستند تا ماموریت‌های زیادی را انجام داده و از آن‌ها لذت ببرند. سپس در صورت پیروزی، پوسته‌ها و لباس‌هایی به عنوان پاداش به آن‌ها داده می‌شود. این لباس‌ها با نام‌های Bunny Brawler، Rabbit Raider و Quackling در فروشگاه بازی قابل مشاهده خواهند بود. Spring Breakout از امروز به مدت محدود در اختیار هواداران خواهد بود و سپس احتمالا رویداد دیگری جایگزین آن شود. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، رویداد گفته شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Fortnite در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن شامل سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد.

19
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید