گلیچی در بازی Call of Duty: Warzone باعث ناپدید شدن سقف خانه‌ها می‌شود

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸

امروز گلیچ دیگری در بازی Call of Duty: Warzone توسط بازی‌بازان مشاهده شد که باعث از بین رفتن سقف خانه‌ها می‌شود. حال باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود.

حتما در جریان هستید که تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Call of Duty بر روی پلتفرم‌های گوناگون در دسترس قرار گرفته است. یکی از نسخه‌های جدید این سری با نام Call of Duty: Warzone چندی پیش به دست بازی‌بازان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. با وجود محتویات جذاب و پشتیبانی خوب تیم سازنده، این بازی هنوز هم مشکلات و نواقص عجیبی در خود دارد. در همین زمینه، تیم سازنده سعی دارد تا این ایرادات را رفته رفته برطرف کرده و عنوان خود را بهتر از قبل کند. چندی پیش هم گلیچی در این بازی باعث از بین رفتن دیوارها شده بود که استودیوی سازنده فورا نسبت به رفع آن اقدام نمود. قابل ذکر است که دو شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

امروز گلیچ دیگری در بازی Call of Duty: Warzone به چشم خورد و به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد. به وسیله‌ی این گلیچ، سقف برخی از خانه‌ها دیده نمی‌شوند و بازی‌بازان می‌توانند به راحتی از طریق پشت‌بام‌ها وارد خانه‌ها شوند. آن‌ها حتی قادر هستند تا بازی‌بازان را از همان بالا شکست دهند که این موضوع باعث عصبانیت بعضی از هواداران شده است. این دسته از افراد درخواست‌هایی مبنی بر رفع این ایراد را برای تیم سازنده فرستاده‌اند و اکنون در انتظار پاسخ هستند. بنابراین انتظار می‌رود که شرکت سازنده به سرعت این نقص را هم برطرف کند.

بازی Call of Duty: Warzone در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

3
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید