بازی DOOM: The Classics Collection معرفی شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴

تیم سازنده‌ی نسخه‌های مختلف فرنچایز DOOM در نظر دارد تا نسخه‌های ابتدایی آن را در قابل یک مجموعه به دست بازی‌بازان برساند. این تیم امروز اطلاعاتی را هم در این زمینه منتشر کرد که برای بسیاری از افراد جالب توجه خواهد بود.

نخستین نسخه‌های سری DOOM قرار است به صورت فیزیکی بر روی دو کنسول نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گیرد و نام آن نیز DOOM: The Classics Collection خواهد بود. این مجموعه به وسیله‌ی دو شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) و بتسدا (Bethesda) عرضه خواهد شد و باید دید که آن‌ها در این خصوص چه عملکردی را از خود به جای خواهند گذاشت.

DOOM: The Classics Collection مجموعه‌ای از بازی‌های Doom، Doom 2 و Doom 3 خواهد بود که بدون شک افراد زیادی با آن‌ها خاطره دارند. بنابراین اگر قصد دارید تا خاطرات خود را زنده کنید، تجربه‌ی این بازی را به شما توصیه می‌کنیم. پیش خرید این بازی نیز از تاریخ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ (۲ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) آغاز خواهد شد و به مدت چهار هفته نیز ادامه خواهد داشت. قیمت نسخه‌ی عادی این اثر ۲۹٫۹۹ دلار خواهد بود و نسخه‌ی مخصوص آن با امکانات و ویژگی‌های بسیار بیشتر با قیمت ۷۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

استودیوی لیمیتد ران گیمز امروز پیامی را هم در این زمینه در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد که آن را با هم خواهیم خواند:

سرانجام سه نسخه‌ی ابتدایی فرنچایز Doom قرار است در یک مجموعه و به صورت فیزیکی به دست دارندگان نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ برسد. از این اتفاق واقعا خوشحالیم و امیدوار هستیم که استقبال خوبی از DOOM: The Classics Collection به عمل بیاید.

متاسفانه هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان مشخص نیست، اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در روزهای آینده رخ خواهد داد.

15
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید