به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Valheim عرضه شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰

توسعه دهندگان بازی Valheim امروز به‌روزرسانی نسبتا کوچکی را برای این عنوان در دسترس قرار دادند که تغییرات اندکی را هم در آن اعمال می‌کند.

موفقیت‌های عنوان جذاب Valheim هنوز هم ادامه دارد. در گذشته شاید تنها افراد کمی این اثر بقا و نقش‌آفرینی را می‌شناختند، اما حال می‌بینیم که این بازی به پرفروش‌ترین اثر استیم در دو ماه اخیر تبدیل شده است و بیشتر از ۶ میلیون بازی‌باز مشغول تجربه‌ی آن هستند. بدون شک ساخته‌ی استودیوی آیرون گیت (Iron Gate) در آینده نیز حرف‌های زیادی برای گفتن و پتانسیل بسیاری برای پبشرفت‌های بیشتر دارد. تیم سازنده در چند وقت اخیر به انتشار به‌روزرسانی‌های بسیاری پرداخته و محتویات جالبی را به بازی اضافه کرده است. بازار ساخت ماد نیز برای این بازی حسابی داغ است و این روزها مادهای فراوانی برای آن در دسترس قرار می‌گیرند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این سبک‌ها هستید، Valheim را به هیچ وجه از دست ندهید.

به‌روزرسانی تازه‌ی بازی هم‌اکنون برای دانلود بر روی استیم در دسترس قرار دارد و حجم آن نیز کمتر از ۵۰ مگابایت است. این به‌روزرسانی تنها چند آیتم انگشت‌شمار را به بازی اضافه می‌کند و علاوه‌بر آن، درصد زیادی از باگ‌ها و گلیچ‌های گزارش شده نیز برطرف شده‌اند. این مشکلات به برف‌ها، موسیقی‌ها و برخی از سلاح‌های بازی مربوط می‌شدند و خوشبختانه بازی‌بازان از امروز می‌توانند با خیال راحت‌تری این اثر را تجربه نمایند. البته پشتیبانی تیم سازنده به همین جا ختم نمی‌شود. مطمئنا آن‌ها برای آینده‌ی این بازی نیز برنامه‌هایی در سر دارند و باید دید که در این زمینه چه خواهند کرد.

بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و از نسخه‌ی اصلی آن فعلا خبری نیست. بنابراین به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص این اثر، تیم گیمفا مثل همیشه آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید