باگی در بازی Monster Hunter Rise باعث حذف فایل‌های ذخیره می‌شود

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳

امروز هواداران بازی Monster Hunter Rise به باگ عجیبی برخورد کردند که باعث حذف فایل‌های ذخیره می‌شود. حال باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود.

حتما اطلاع دارید که تا به حال نسخه‌های گوناگونی از فرنچایز Monster Hunter بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری Monster Hunter Rise نام دارد که تنها چند روز از عرضه‌ی آن بر روی کنسول نینتندو سوییچ می‌گذرد. در این بازی باید با شخصیت قدرتمندی همراه شده و از سلاح‌های متنوعی برای از بین بردن هیولاها و موجودات عجیب استفاده نمایید. عجیب است بدانید با این که هنوز چیزی از انتشار این بازی نگذشته، اما فروش آن از مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرده است که این قضیه محبوبیت بالای آن را نشان می‌دهد. تیم سازنده‌ی این اثر یعنی شرکت کپکام (Capcom) نیز کاملا به عنوان خود امیدوار است و پیش‌بینی می‌کند که استقبال از آن در حد Monster Hunter World خواهد بود. بنابراین در صورتی که شما هم از دوستداران بازی‌هایی با سبک اکشن و نقش‌آفرینی هستید، این نسخه را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید.

همان‎‌طور که گفته شد، Monster Hunter Rise در روزهای آغازین خود به سر می‌برد و به همین دلیل، شاید وجود مشکل در این بازی طبیعی باشد. حال امروز بازی‌بازان گزارش‌هایی را برای تیم سازنده فرستادند و اعلام کردند که فایل‌های ذخیره‌ی آن‌ها حذف می‌شود و مجبور هستند تا این بازی را از ابتدا شروع کنند. این موضوع باعث عصبانیت عده‌ی زیادی شده است. تیم سازنده نیز فورا به این قضیه واکنش نشان دادو  در پیامی اعلام کرد:

ما کاملا از مشکل پیش آمده آگاهی داریم . از تمام طرفداران عذرخواهی می‌کنیم. تا چند روز آینده نسبت به رفع این نقص اقدام خواهد شد تا شما عزیزان بتوانید با خیال راحت‌ترین این عنوان را ادامه دهید. از صبر شما متشکریم.

اگر این مشکل برطرف گردد، بعید نیست که بازی‌بازان باگ‌ها و گلیچ‌های دیگری را هم در بازی Monster Hunter Rise پیدا کنند. کپکام مانند سایر عناوین خود می‌تواند پشتیبانی خوبی از این بازی هم داشته باشد. در پایان گفتنی است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۲ به دست افراد خواهد رسید.

 

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید