تنسنت بخش کمی از سهام گیم ساینس، سازنده‌ی Black Myth: Wu Kong، را خریداری کرد

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۷

طبق گزارش‌های منتشر شده، شرکت بزرگ تنسنت (Tencent) اخیراً ۵ درصد سهام استودیوی گیم ساینس (Game Science)، سازنده‌ی بازی اکشن نقش‌آفرینی جذاب Black Myth: Wu Kong، را خریداری کرده است. مدیر عامل و بنیان گذار این استودیوی مستقل به تازگی در مورد سرمایه گذاری تنسنت توضیحاتی را ارائه داده است.

گیم ساینس که در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد، مدتی پیش از اولین پروژه‌ی خود یعنی بازی Black Myth: Wu Kong رونمایی کرد. همان‌طور که می‌دانید، این عنوان توجه بازی‌بازان زیادی را به خود جلب کرد و افراد زیادی کیفیت بصری، طراحی‌های بازی، مبارزان سریع و ستینگ منحصر به فرد آن را تحسین کردند.

خوشبختانه این طور که به نظر می‌رسد، اگرچه تنسنت اخیراً ۵ درصد سهام گیم ساینس را تصاحب کرده است، اما این موضوع بر روی توسعه‌ی بازی تاثیری نخواهد گذاشت. بنیان گذار این استودیو اعلام کرد که تنست قصد ندارد در روند تولید دخالت کند. طبق اطلاعات منتشر شده، این شرکت چینی در کنار اپیک گیمز (Epic Games) به ارائه‌ی پشتیبانی فنی موتور آنریل انجین (Unreal Engine) به استودیو خواهد پرداخت. از آن‌جایی که گیم ساینس یک استودیوی چینی با یک بازی مورد انتظار است، به نظر می‌رسد که تنسنت می‌خواهد با سرمایه گذاری بر روی این توسعه‌دهنده، بازار مخاطبین بازی‌های ویدئویی در چین را گسترش دهد.

بازی Black Myth: Wu Kong در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

8
6
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید