رویداد PAX East 2021 لغو شد؛ برگزاری رویداد به صورت دیجیتالی

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵

به تازگی دو مجموعه‌ی ReedPop و Penny Arcade که برگزاری رویداد PAX East 2021 را بر عهده داشتند، خبر لغو شدن آن را به صورت رسمی اعلام کردند.

این رویداد در ابتدا قرار بود به صورت یک دوره‌ی سه روزه از تاریخ ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ (۳ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) در مرکز همایش‌های شهر بوستون برگزار شود اما به علت نگرانی‌های بهداشت عمومی لغو گردید. با این حال برگزارکنندگان این رویداد اعلام کردند که علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۰ (۱۵ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی) به مدت سه روز، رویداد تمام دیجیتالی PAX Online 2021 را مشاهده نمایند.

طبق اعلام دو مجموعه‌ی ReedPop و Penny Arcade، رویداد PAX East در سال ۲۰۲۲ میلادی به صورت حضوری در شهر بوستون برگزار خواهد شد. همچنین مشخص گردید که دو رویداد PAX West و PAX Unplugged آینده، به ترتیب در ماه‌های سپتامبر و دسامبر سال جاری میلادی به صورت حضوری تقدیم علاقه‌مندان می‌شوند. شما می‌‌توانید بخشی از بیانیه‌ی مشترک ReedPop و Penny Arcade در مورد لغو رویداد حضوری PAX East 2021 را در زیر مشاهده نمایید:

با توجه به نگرانی‌های مداوم درباره‌ی وضعیت بهداشت عمومی، ReedPop و Penny Arcade امسال رویداد PAX East را برگزار نمی‌کنند. با توجه به پیشرفت ایالات متحده در زمینه‌ی پرداختن به درمان و پیشگیری از ویروس COVID-19 در ماه‌های اخیر، ما خوش‌بین هستیم که دو رویداد PAX West و PAX Unplugged را طبق برنامه‌ی زمانی تعیین شده به صورت حضوری برگزار کنیم.

ما امیدوار هستیم که بتوانیم موفقیتی که با رویداد سال گذشته کسب کرده‌ایم را ادامه داده و همچنان رکوردهای خود را بهبود بخشیم. ما قصد داریم با برگزاری یک رویداد برای عناوین مستقل و کوچک که در ویتنام برگزار می‌شود، با جامعه‌ی مخاطبین خود ارتباط نزدیک‌تری را تجربه نماییم. به زودی در مورد برنامه‌های مهیج رویداد PAX Online سال جاری، اطلاعات بیشتری را منتشر خواهیم کرد.

3
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید