جدول هفتگی بریتانیا؛ رشد ۲۷۶ درصدی Super Mario 3D All-Stars

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰

در هفته‌ای که گذشت، ۹ تا از ۱۰ بازی پرفروش در بریتانیا برای کنسول نینتندو سوییچ بودند. در حالی که Super Mario 3D All-Stars با رشدی ۲۷۶ درصدی به رتبه‌ی دوم رسید، Monster Hunter Rise در اولین هفته‌ی انتشار خود صدر جدول را تصاحب کرد.

تنها استثنا در این فهرست FIFA 21 بود که با رشدی ۱۹۷ درصدی به رتبه‌ی هشتم رسیده است. هم‌چنین Minecraft Dungeons که در رتبه‌ی پنجم قرار گرفته، علاوه بر سوییچ بر روی سایر کنسول‌ها هم منتشر شده است. با این حال ۹۵ درصد فروش این بازی در این هفته بر روی کنسول نینتندو بوده است. این طور که به نظر می‌رسد خرده‌فروشان در بریتانیا، این هفته تمرکز ویژه‌ای را بر روی تبلیغات کنسول نینتندو گذاشته‌اند. همین مهم منجر به عملکرد عالی سوییچ شده است.

پرفروش‌ترین بازی این هفته هم طبق انتظار Monster Hunter Rise بود. این بازی دومین شروع موفق تاریخ فرنچایز Monster Hunter در بریتانیا را تجربه کرد. طبعا بزرگ‌ترین مختص به Monster Hunter World در سال ۲۰۱۷ است. البته آن بازی بر روی سه پلتفرم یعنی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. فروش Rise حدود ۴۳ درصد نسبت به World کم‌تر است، اما همان‌طور که اشاره شد این بازی تنها بر روی کنسول سوییچ منتشر شده است. فروش فیزیکی بازی بیش از دو برابر Monster Hunter 4 Ultimate بوده که آخرین Monster Hunter انحصاری نینتندو بود.

در رتبه‌ی دوم هم شاهد حضور Super Mario 3D All-Stars هستیم که رشد معرکه‌ی ۲۷۶ درصدی را در این هفته تجربه کرد. ۳D All-Stars که به مناسبت ۳۵ سالگی شخصیت ماریو منتشر شده، این هفته توسط نینتندو تخفیف خورد. هم‌چنین جالب است بدانید که بازی به زودی از دسترس خارج می‌شود که در فروش آن تاثیر بسزایی داشته است. Animal Crossing: New Horizons برخلاف رشد ۱۱ درصدی در فروش، از رتبه‌ی اول به رتبه‌ی سوم سقوط کرد. ضمنا Super Mario 3D World + Bowser’s Fury از رتبه‌ی دوم به چهارم رفت.

در ادامه می‌توانید فهرست ۱۰ بازی پرفروش این هفته‌ی بریتانیا را مشاهده کنید:

نام بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Monster Hunter Rise۱ورودی تازه
Super Mario 3D All-Stars۲۹
Animal Crossing: New Horizons۳۱
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury۴۲
Minecraft Dungeons۵۱۰
Minecraft (Switch)۶۸
Mario Kart 8: Deluxe۷۴
FIFA 21۸۱۳
Luigi’s Mansion 3۹۱۶
Super Mario Odyssey
۱۰۱۹
13
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید