آموزش خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸

هر بازیکنی که حداقل یک بار بازی های ویدیویی را امتحان کرده باشد به خوبی با مجموعه کالاف دیوتی آشنایی دارد و بسیاری از بازیکنان حداقل یک بار این بازی جذاب و هیجان انگیز را انجام داده اند. کمپانی اکتیویژن اولین نسخه از این مجموعه را در سال ۲۰۰۳ برای پلتفرم های مختلفی مانند ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر منتشر کرد و با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد. تا امروز بیش از ۱۵ نسخه مختلف از این بازی در دسترس بازیکنان قرار گرفته است و نسخه موبایلی آن در سال ۲۰۱۹ عرضه شد که موفقیت های متعددی به دست آورده و توانسته تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون نسخه را به فروش برساند.

این بازی مانند بسیاری از بازی های موبایلی دیگر دارای یک ارز انحصاری و اختصاصی است که با نام CP شناخته می شود که کاربردها و ویژگی ها و قابلیت های متعددی دارد. CP کالاف دیوتی می تواند دامنه اختیارات بازیکنان را توسعه بدهد و به آنها این امکان را می دهد که روند رشد و پیشرفت خودشان را سرعت ببخشند. نحوه خرید و استفاده از سی پی برای بازیکنان اهمیت بالایی دارد و لازم است که بازیکن به خوبی با این موضوع آشنایی داشته باشد تا به اشتباه اکانت شخص دیگری را شارژ نکند. در ادامه مطلب به بررسی و خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل پرداخته می شود.

سی پی کالاف دیوتی موبایل چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که گفته شد هر کدام از بازی های ویدیویی دارای یک ارز انحصاری و اختصاصی هستند که می توان از آنها در پرداخت های درون برنامه ای استفاده کرد. ارز اختصاصی بازی کالاف دیوتی موبایل نیز با نام CP شناخته می شود. بازیکنان امروزه فقط برای پر کردن اوقات فراغت از بازی های ویدیویی و موبایلی استفاده نمی کنند و بسیاری از گیمرهای حرفه ای هستند که با هدف کسب درآمد از این بازی ها بهره می برند. این بازی امروزه حتی در مسابقات الکترونیکی بازی ها (eSport) نیز حضور دارد و بازیکنان می توانند برنده جوایز و پاداش های ویژه ای آن باشند. سی پی کالاف دیوتی موبایل فواید و قابلیت های متعددی دارد و بازیکنان می توانند قادر هستند که موارد زیر را عملی سازند:

 • با استفاده از سی پی کالاف دیوتی بازیکنان می توانند از حداکثر امکانات موجود در بازی استفاده کنند.
 • بازیکن می تواند که آیتم های مورد نظر خود را خریداری کرده و یا آیتم های قبلی را به روز کند.
 • می توان با استفاده از این ارز سطح مهارت ها و توانایی های گیمرها را ارتقا داد.

نحوه به دست آودرن CP کالاف دیوتی موبایل

برای آنکه بازیکنی بتواند در یک بازی موفقیت های خوبی به دست آورده و یا به پیروزی برسد لازم است که به فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشد. از جمله مهم ترین فاکتورهایی که در موفقیت گیمرها موثر است می توان به مواردی مانند داشتن پلتفرم مناسب (گوشی با قطعات مناسب)، داشتن استعداد و علاقه به بازی کالاف دیوتی و سبک آن، داشت تمرین مستمر و مداوم، رقابت با گیمرهای حرفه ای و ماهر، داشتن، استراحت و خواب کافی، کنترل هیجانات و احساسات در هنگام اجرای بازی و … اشاره کرده هر کدام نقش ویژه ای در این امر دارند. اهمیت نقش سی پی در بازی کالاف دیوتی نیز کمتر از این فاکتورها نیست.

به صورت کلی دو راه رایگان و خرید برای کسب CP کالاف دیوتی وجود دارد. در روش کسب سی پی رایگان بازیکنان می توانند از روش ها و راه های مختلفی استفاده کنند که مهم ترین آنها شامل موارد زیر است:

 • اتمام ماموریت ها و مراحل موجود در بازی کالاف دیوتی
 • کشتن بازیکنان دیگر و غارت تجهیزات آنها
 • دنبال کردن بازی کالاف دیوتی در شبکه های اجتماعی
 • آنلاک کردن کارت‌های Gun Xp Card و …

تمامی این روش ها می توانند در نهایت منجر به کسب مقداری سی پی رایگان شوند که می تواند برای بازیکنان خصوصا بازیکنان مبتدی بسیار موثر باشد اما قطعا برای گیمرهای حرفه ای کافی نخواهد بود و آنها مجبور هستند که از روش دوم برای به دست آوردن CP استفاده کنند.

خرید سی پی Call Of Duty

روش دوم کسب CP خرید آن است. همانطور که گفته شد سی پی رایگان حجم ناچیزی دارد و نمی تواند جوابگوی نیاز بازیکنان حرفه ای باشد بنابراین بازیکنان حرفه ای ناچار خواهند بود که سی مورد نیاز خودشان را از سایت های معتبر خریداری کنند. با توجه به آنکه امروزه بسیاری از کشورهای آمریکایی و اروپایی کشور ایران و گیمرهای ایرانی را تحریم کرده اند، این بازیکنان قادر نخواهد بود که به صورت مستقیم ارز و سی پی مورد نیاز خودشان را از فروشگاه های اصلی خریداری کنند و همین باعث شده است که سایت ها و فروشگاه های مختلفی در داخل کشور در این زمینه فعالیت داشتند باشند. یکی از معتبرترین و باسابقه ترین سایت های فروشگاهی حوزه گیم سایت ایران موجو iranmojo.com است که خدمات ویژه و ارزنده ای به بازیکان ارائه می کند که مهم ترین آنها خرید جم بازی ها می باشد.

چرا نحوه خرید سی پی اهمیت دارد؟

در بخش قبل نیز عنوان شد که بسیاری از شرکت های خارجی کشور ایران را تحت تحریم قرار داده اند و این کار را برای کاربران و گیمرهای ایرانی سخت کرده است و مشکلاتی برای آنها به وجود آورده است. لازم است که بازیکنان برای راحتی بیشتر ارز مورد نظر خودشان را از سایت های داخلی خریداری کنند. برای خرید سی پی کالاف دیوتی نیز باید به فاکتورهای مختلفی از جمله حجم سی پی، قیمت آن، سایت فروشنده و … توجه شود. بازیکنان باید به خوبی با نحوه خرید سی پی آشنایی داشته باشند تا دچار مشکل نشوند. چنانچه بازیکن نتواند به خوبی اطلاعات اکانت خود را در هنگام خرید وارد بکند ممکن است که حساب یک بازیکن دیگر را شارژ کند.

آموزش نحوه خرید CP کالاف دیوتی موبایل

بسیاری از بازیکنان و علاقه مندان به بازی کالاف دیوتی موبایل بعد از گذراندن مراحل و ماموریت های مختلف و به پایان رساندن دوره ابتدایی بازی قصد دارند که بازی را به صورت حرفه ای ادامه دهند و با تمام جزئیات آن آشنا شوند. یکی از مهم ترین اصل ها در بازی Call Of Duty آشنایی با چگونگی خرید سی پی آن می باشد. خرید سیپی کالاف کار بسیار آسانی است اما ممکن است که تعدادی از بازیکنان مشکلاتی در آن داشته باشند. بازیکنان برای خرید cp بازی Call of Duty Mobile باید یک سایت معتبر و مطمئن مانند سایت ایران موجو مراجعه کنند.

در این سایت و در قسمت خرید جم بازی ها می تواند بسته مورد نظر خود را پیدا کرد. بعد از پیدا کردن بسته سی پی دلخواه بازیکن باید اطلاعات خود را تکمیل نماید. این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی و اطلاعات مربوط به اکانت بازی است. بازیکن باید این اطلاعات را به صورت دقیق و کامل وارد کند تا شارژ بازی به درستی وارد شود و سی پی خریداری شده توسط گیمر به حساب بازیکنان دیگر وارد نشود.

برای تکمیل خرید گیمر باید یوزر اکانت خود را به درستی وارد کند (اکانت بازیکن ممکن است که از طریق حساب کاربری فیسبوکی ایجاد شده باشد و یا بازیکن از ایمیل و شماره تلفن برای ساخت آن استفاده کرده باشد). گیمرهای می توانند در صورت داشتن اشکال و ایراد در زمینه خرید سی پی با بخش پشتیبانی سایت ایران موجو ارتباط برقرار کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنند. چنانچه بازیکن اطلاعات شخصی و اطلاعات مربوط به حساب کاری بازی کالاف دیوتی خود را به درستی وارد کرده باشد، تیم ایران موجو بعد از ورود به حساب کاربری او قادر هستند که از طریق درگاه های بین المللی عملیات خرید CP کالاف را برای او انجام دهند و در سریع ترین زمان ممکن آن را فعال کنند.

چرا باید سی پی کالاف دیوتی را از ایران موجو خرید؟

همانطور که در بخش های پیشین اعلام شد تعداد زیادی سایت خرید سی پی کالاف و ارز سایر بازی ها در داخل ایران مشغول به فعالیت هستند و هر کدام از آنها خدمات ویژه ای به بازیکنان و کاربران ارائه می کنند. سایت ایران موجو با داشتن سابقه ای ۷ ساله به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین سایت های فروشگاهی حوزه گیمینگ شناخته می شود و توانسته همواره رضایت گیمرها را به خوبی جلب کند. خرید سی پی کالاف دیوتی و ارز سایر بازی ها از این سایت مزایای ویژه ای دارد که مهم ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

 • این سایت دارای اعتبار بالایی است و از زمان شروع فعالیت خود نماد اعتبار و مجوزهای رسمی داشته است و بازیکنان می توانند با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند.
 • این سایت دارای یک پشتیبانی قوی و همیشگی است و بازیکنان می توانند در هر زمانی مشکلات خود را با کارشناسان سایت مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان آن را برطرف نمایند.
 • از مهم ترین مزایای خرید از این سایت سرعت بالا می باشد. بازیکنان قادر هستند که سی پی مورد نیاز خودشان را در کمتر از ۳ دقیقه خریداری کرده و آن را در بازی فعال نمایند.
 • قیمت سی پی کالاف دیوتی و ارز بازی های دیگر در سایت ایران موجو در مقایسه با سایت های فروشگاهی دیگر بسیار مناسب است و گیمرها قادر هستند ارز مورد نیاز خودشان را با کمترین قیمت ممکن خریداری نمایند.

همکاری با سایت ایران موجو

اگرچه ایران موجو در حقیقت یک سایت فروشگاهی است و زمینه اصلی فعالیت آن خرید جم بازی ها می باشد اما این سایت خدمات دیگری نیز به گیمرها و کاربران ایرانی ارائه می کند. در بخش همکاری با ایران موجو کاربران و گیمرهایی که مهارت ها و توانایی های خاصی دارند می توانند از آنها بهره برده و کسب درآمد کنند. از مهم ترین مهارت ها می توان به نویسنده و تولید کننده محتوا متنی، کارشناس فروش، تسلط به فوتوشاپ و برنامه های ادیت تصویر، موشن گرافیست و تولید کننده محتوا ویدئویی، کارشناس تولید محتوا، کارشناس شبکه های اجتماعی (سوشال مارکتر)- به ویژه اینستاگرام و تلگرام، فرد مسلط به وردپرس، طراح ui, ux، گرافیست، سئو و بهینه سازی سایت، برنامه نویس و طراح سایت و دیجیتال مارکتر اشاره کرد. کاربرانی که هر کدام از این مهارت ها را داشته باشند می توانند با همکاری سایت ایران موجو درآمد خوبی داشته باشند.

آموزش بازی های موبایلی

یکی دیگر از مهم ترین زمینه های خدمات رسانی ایران موجو بخش آموزش بازی های آن است. در این بخش بازیکنان می توانند به آموزش های کامل بازی های معروفی همچون کالاف دیوتی، پابجی موبایل، کلش آف کلنز و … دسترسی داشته باشند و روند موفقیت خودشان را سرعت بخشیده و مسیر پیروزی را کوتاه تر کنند. در این بخش انواع آموزش های متنی، صوتی، ویدیویی و … از بازی ها در دسترس بازیکن قرار دارد که می تواند جزئیات کامل بخش های مختلف بازی ها را برای بازیکنان تشریح کند. استفاده از این آموزش ها می تواند به بازیکنان خصوصا بازیکنان مبتدی کمک بسیار زیادی بکند و زمینه رشد سریع آنها را فراهم کند.

بخش انجمن سایت ایران موجو

یکی دیگر از خدمات سایت ایران موجو بخش انجمن آن است. این بخش نیز می توان کمک زیادی به آموزش خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به بازیکنان بکند. در این بخش بازیکنان از هر نقطه ای از کشور می توانند با گیمرهای حرفه ای، منتقدان، کارشناسان و سایر بازیکنان در ارتباط باشند و مشکلات خودشان را بیان کنند و راه حل و راه چاره آنها را پیدا کنند. داشتن تعامل و ارتباط در بخش انجمن می تواند کمک زیاد به رشد بازیکنان بکند و انگیزه و هیجان آن ها را افزایش دهد.

سخن پایانی

می توان گفت کالاف دیوتی موبایل در چند سال اخیر محبوب ترین و پرفروش ترین بازی موبایل در سراسر جهان بوده است و صدها میلیون بازیکن از سراسر جهان از این بازی برای پر کردن اوقات فراغت خود از این بازی بهره می برند. استفاده از سی پی کالاف دیوتی در جریان بازی می تواند مزایا و قابلیت های ویژه ای برای بازیکنان داشته باشد و به همین دلیل نحوه خرید این ارز اهمیت بالایی دارد و بازیکنان باید به خوبی با آن آشنا شوند. سایت ایران موجو به عنوان سایت تخصصی فروش جم بازی ها خدمات ویژه ای به بازیکنان ارائه می کند و بازیکنان می توانند با مراجعه به این سایت ارز مورد نیاز خود را خریداری کرده و از خدمات دیگر آموزشی سایت استفاده کنند.

15
20

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید