نوردیسک گیمز ۳۰ درصد از سهام استودیوی سوپرمسیو گیمز را خریداری کرد

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵

خرید استودیوهای بازی‌سازی توسط کمپانی‌های بزرگ در طول چند سال اخیر بسیار گسترش یافته است. در همین راستا، اخیراً شرکت نوردیسک گیمز (Nordisk Games) بخشی از سهام استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) را خریداری کرد.

استودیوی سوپرمسیو گیمز به ساخت عناوین ماجرایی روایت‌محور شهرت دارد. این استودیو تاکنون بر روی ساخت بازی Until Dawn و سری The Dark Pictures Anthology کار کرده است. شرکت نوردیسک گیمز به‌تازگی ۳۰٫۷ درصد از سهام این استودیو را تصاحب کرد.

آقای پیت سامولز (Pete Samuels)، مدیر استودیوی سوپرمسیو گیمز، در خصوص این موضوع گفت:

ما به همکاری با شرکت نوردیسک گیمز افتخار می‌کنیم و مطمئن هستیم که لحظات هیجان‌انگیری با آن‌ها خواهیم داشت. از لحظه‌ی که من و جو با مارتین والفیس و میکل ویدر ملاقات کردیم، متقاعد شدیم که نوردیسک گیمز یک شریک عالی برای ما خواهد بود. ما احساس می‌کنیم که می‌توانیم از تخصص نوردیسک گیمز به خوبی استفاده نماییم. ما و نوردیسک گیمز علاقه زیادی به ارائه‌ی بازی‌های داستانی با درگیر کردن احساسات و عواطف هستیم.

همچنین میکل ویدر، مدیرعامل نوردیسک گیمز، در این باره اظهار داشت:

فراتر از استعداد و خلاقیت، چیزی که ما را در خصوص سوپرمسیو گیمز تحت تاثیر قرار داد، دید آن‌ها نسبت به ساخت بهترین بازی‌های داستانی ممکن است. از نظر ما، تعداد کمی استودیوی بازی‌سازی وجود دارد که بتواند بازی‌های غنی و مبتنی بر روایت را با داستان‌های منحصر به فرد توسعه دهند. این یک فرصت عالی برای ماست و نمی‌توانیم بیش از این برای همکاری با سوپرمسیو گیمز صبر کنیم.

شرکت نوردیسک در سال ۲۰۱۸ میلادی، استودیوی آوالانچ (Avalanche Studios) را خریداری کرد. این شرکت چندی پیش نیز ۴۰ درصد از سهام استودیوی مرکوری‌استیم (MercurySteam)، سازنده‌ی سری بازی‌های Castlevania: Lords of the Shadow را تصاحب نمود. بازی The Dark Pictures: House of Ashes، جدیدترین اثر استودیوی سوپرمسیو گیمز، در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید