فروش بازی Monster Hunter Rise به بیش از ۴ میلیون نسخه رسید

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳

طبق اعلام شرکت کپ‌کام (Capcom)، فروش بازی Monster Hunter Rise تنها با گذشت سه روز از انتشار آن، تا به حال از مرز ۴ میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی اکشن نقش‌آفرینی Monster Hunter Rise حدود سه روز پیش برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. این بازی توانست با عملکرد خوب خود، نقدهای بسیار مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد. حال این بازی تاکنون از نظر فروش نیز عملکرد بسیار موفقی را داشته است.

براساس اطلاعاتی که از سوی کپ‌کام منتشر شده، فروش بازی Monster Hunter Rise تا به حال به بیش از ۴ میلیون نسخه رسیده است. همچنین مجموع فروش سری بازی‌های Monster Hunter تاکنون به ۶۶ میلیون نسخه رسیده است که آمار قابل توجهی به شمار می‌رود. کپ‌کام قصد دارد از عنوان Monster Hunter Rise با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و محتوای مختلف پشتیبانی کند.

بازی Monster Hunter Rise در حال حاضر بر روی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. این بازی قرار است در سال آینده‌ی میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین یک بازی دیگر از این مجموعه تحت عنوان Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin در راه است. این بازی در تاریخ ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ (۹ جولای ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید