ماد تازه‌ای برای بازی Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار گرفت

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷

همان‌طور که اطلاع دارید، این روزها اخبار زیادی در مورد بازی Microsoft Flight Simulator منتشر می‌شود. امروز هم یکی از مادسازان دست به کار شد و ماد بسیار جالبی را در اختیار هواداران قرار داد.

Microsoft Flight Simulator از سری عناوین شبیه‌سازی پرواز است که در آن باید هدایت هواپیمای دلخواه خود را به دست گرفته و بر فراز آسمان‌ها سفر داشته باشید. این بازی از لحاظ تنوع حالت‌ها، هواپیماها و نقشه‌ها بسیار معروف شده است و عده‌ی زیادی از تجربه‌ی آن لذت می‌برند. این عنوان ابتدا اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی به دست علاقه‌مندان رسید و گفتنی است که دو شرکت اسوبو (Asobo) و مایکروسافت به ترتیب در امر ساخت و نشر آن نقش داشته‌اند.

ساخت مادهای مختلف برای بازی‌های مشهور توسط جامعه‌ی مادسازان، اتفاق بسیار جالب و بامزه‌ای از نگاه بازی‌بازان است. عده‌ی زیادی از این مادسازان همواره تلاش دارند تا بازی‌ها را بیش از پیش به واقعیت نزدیک کنند و اتفاقا در این امر موفق هم می‌شوند. Microsoft Flight Simulator نیز یکی از آثاری است که مادهای زیادی برای آن در دسترس قرار گرفته است. شاید در جریان باشید که در روزهای اخیر یک کشتی باعث مسدود شدن کانال سوئز شده و این خبر به سرعت در سراسر جهان پخش شده است. حال مادی در این زمینه عرضه شده و این کشتی را به کانال ذکر شده اضافه کرده است. شما با پرواز به این منطقه می‌توانید این کشتی بسیار بزرگ را مشاهده کنید. جالب است بدانید که این مادساز یعنی donut enforcement برای ساخت این ماد از ویدئوهای مختلف پیرامون این خبر الهام گرفته است. در حال حاضر می‌توانید این ماد را از طریق وب‌سایت‌هایی در این زمینه دانلود و استفاده نمایید.

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این اثر، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید