ماد جدیدی برای بازی Valheim منتشر شد

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵

یکی از طرفداران بازی Valheim ماد تازه‌ای را برای این عنوان در دسترس قرار داد که به بهبود کیفیت و گرافیک این عنوان می‌پردازد. حال باید منتظر بود و دید که استقبال از این ماد به چه صورت خواهد بود.

موفقیت‌های بازی جذاب Valheim همچنان ادامه دارد. در گذشته شاید تنها عده‌ی کمی این بازی بقا و نقش‌آفرینی را می‌شناختند؛ عنوانی که در دوران وایکینگ‌ها روایت می‌شود و می‌تواند عده‌ی فراوانی را به خود جذب کند. حال می‌بینیم که این بازی به پرفروش‌ترین اثر استیم در دو ماه اخیر تبدیل شده است و بیشتر از ۶ میلیون بازی‌باز مشغول تجربه‌ی آن هستند. بدون شک ساخته‌ی استودیوی آیرون گیت (Iron Gate) در آینده نیز حرف‌های زیادی برای گفتن و پتانسیل بسیاری برای پبشرفت‌های بیشتر دارد. تیم سازنده در چند وقت اخیر به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های بسیاری پرداخته و محتویات جالبی را به بازی اضافه کرده است. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این ژانرها هستید، Valheim گزینه‌ی ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

جدا از پشتیبانی خوب تیم سازنده، بازار ساخت ماد نیز برای بازی Valheim بسیار داغ است. تا به حال چند ماد برای این عنوان منتشر شده که رضایت افراد را در بر داشته است. حال یک ماد دیگر به وسیله‌ی فردی به نام aCOCONUT ساخته شده است که به افزایش کیفیت و گرافیک بازی می‌پردازد. ان ماد به بهبود ظاهر بیش از ۲۵۵ آیتم نیز کمک می‌کند که نباید از این قضیه به سادگی عبور کرد. دریافت این ماد از امروز از طریق سایت‌هایی با این موضوغ امکان‌پذیر است.

بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و از نسخه‌ی اصلی آن فعلا خبری نیست. پس به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

5
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید