XCOM: Chimera Squad برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه خواهد شد

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵

حدود یک سال از عرضه‌ی عنوان XCOM: Chimera Squad برای رایانه‌های شخصی می‌گذرد؛ عنوانی که در نوع خود یک بازی استراتژیک بی‌نظیر است. با توجه به محبوبیت این سری، کاملا مشخص بود که بسیاری خواهان عرضه‌ی این عنوان برای سایر پلتفرم‌ها خواهند بود. مخصوصا وقتی سری XCOM در گذشته موفقیت‌های چشمگیری را بر روی کنسول‌ها به همراه داشته است. حال به نظر می‌رسد که عنوان XCOM: Chimera Squad، به زودی روی پلتفرم‌های بیشتری در دسترس خواهد بود.

وب‌سایت PEGI اخیرا یک رده‌بندی سنی را برای عنوان XCOM: Chimera Squad منتشر کرده است. نکته‌ی قابل‌توجه در این رده‌بندی سنی عرضه شده، اشاره به نسخه‌های مخصوص نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عنوان مذکور است. اگرچه هنوز ۲K Games و فیراکسیس گیمز (Firaxis Games) به عنوان ناشر و توسعه‌دهنده‌ی عنوان موردبحث، خبری را مبنی بر این موضوع اعلام نکرده‌اند، اما با این اقدام PEGI، می‌توان به عرضه‌ی XCOM: Chimera Squad برای کنسول‌های نسل هشتمی امیدوار بود. چراکه در موارد مشابه همین اتفاق افتاده است.

در حال حاضر عنوان XCOM: Chimera Squad منحصرا روی رایانه‌های شخصی قابل بازی است. هرچند این بازی گام بزرگی برای ادامه سری XCOM نیست، اما تغیییری دلچسب به سوی سناریویی جایگزین، با جذابیت‌ها و ویژگی‌های مخصوص خود به حساب می‌آید.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید