شایعه: Call of Duty WW2: Vanguard با استفاده از موتور بازی‌سازی IW8 ساخته خواهد شد

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰

شایعات پیرامون بازی Call of Duty WW2: Vanguard نشان دهنده‌ی آن هستند که شرکت اکتیویژن و اسلج‌همر گیمز تصمیم دارند تا این بازی را با استفاده از موتور بازی‌سازی IW8 که پیش‌تر برای ساخت بازی Modern Warfare 2019 مورد استفاده قرار گرفته بود استفاده کنند.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی جدید مجموعه‌ی Call of Duty که احتمالاً Vanguard نام داشته و در واقعه‌ی جنگ جهانی دوم روایت می‌شود، شاهد اطلاعات فاش شده و شایعات فراوانی خواهیم بود که جدیدترین آن‌ها به موتور بازی‌سازی مورد استفاده برای ساخت این عنوان اختصاص دارد. در واقع، طبق آخرین شایعات پیرامون این بازی، بازی Call of Duty WW2: Vanguard توسط موتور بازی‌سازی فوق‌العاده با کیفیت و بهینه‌ی IW8 ساخته خواهد شد که پیش‌تر برای ساخت بازی Modern Warfare 2019 مورد استفاده قرار گرفته شده بود. البته، موارد ذکر شده تاکنون از چندین منبع منتشر شده و حتی گزارش اخیر نشریه‌ی VGC نیز موید همین موضوع است.

در واقع، طبق گزارش VGC بازی WW2: Vanguard در حالی با استفاده از موتور IW8 ساخته خواهد شد که این موتور دستخوش بهینه‌سازی‌های جدیدتر و ارتقا قرار گرفته است تا خروجی بهتری داشته باشد. همچنین، طبق این گزارش گویا پروژه‌ی ارتقای این موتور بازی‌سازی پس از عرضه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ آغاز شده است و در این میان نیز بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با استفاده از موتور ارتقا یافته‌ی استودیوی تریارک (Treyarch) ساخته شده که پیش تر در ساخت بازی Call of Duty: Black Ops 4 در سال ۲۰۱۸ از آن استفاده شده بود.

همچنین، این گزارش ادعا می‌کند که دلیل اصلی استفاده مجدد از موتور بازی‌سازی IW8 به ادغام بازی Call of Duty: Warzone و Call of Duty WW2: Vanguard خواهد بود. از طرفی دیگر، هنوز شبهاتی در مورد فضای متفاوت جنگ جهانی دوم و Warzone وجود دارد و ادغام این دو بازی سوالات بسیاری در ذهن بازی‌بازان ایجاد می‌کند که در نهایت باید منتظر عرضه‌ی این بازی و رخ دادن این اتفاق باشیم تا از کم و کیف ماجرا آگاه شویم.

در پایان باید به این نکته اشاره نمود که بازی تنها مورد تایید شده به صورت رسمی در مورد بازی مذکور، تاریخ انتشار آن در اواخر سال ۲۰۲۱ است و حتی نام آن نیز مشخص نشده و تنها از آن با نام Call of Duty 2021 یاد می‌شود.

23
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید