Rogue Company با ارتقای نسل نهمی بر روی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲

Rogue Company، یک بازی چند نفره و آنلاین در سبک تیراندازی تاکتیکال به شمار می‌آید که توسط استودیوی فرست واچ گیمز (First Watch Games) توسعه یافته و شرکت های‌رز استودیو (Hi-Rez Studio) انتشار آن را بر عهده دارد. این عنوان قرار است به زودی با ویژگی‌های جدید و ارتقا یافته بر روی کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ عرضه شود.

در همین راستا اخیرا استودیوی فرست واچ گیمز در خبری رسمی اعلام کرد که بازی Rogue Company قرار است در تاریخ ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۳۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شود. عنوان Rogue Company از سبک سری مشهور Overwatch پیروی می‌کند اما زاویه‌ی دوربین آن به صورت سوم شخص است. گیم‌پلی این عنوان تیراندازی و تاکتیکال مبتنی بر کار تیمی بوده و بازی‌بازان می‌توانند به قهرمانان مختلفی دسترسی داشته باشند که هر کدام از قابلیت‌‌های منحصر به فرد به همراه نقاط ضعف و قوت متفاوتی برخوردار هستند که در نهایت بازی‌بازان باید متناسب با سلیقه و سبک بازی خود، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایند. در همین راستا استودیوی سازنده اعلام کرد که یک مبارز جدید تحت عنوان Seeker قرار است همزمان با انتشار بازی Rogue Company بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

همچنین حساب کاربری رسمی بازی Rogue Company بر روی توییتر اعلام نمود که این عنوان بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ از ویژگی‌های نسل نهمی برخوردار خواهد بود. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Rogue Company بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ با رزولوشن ۴K و دو نرخ فریم متفاوت ۶۰ و ۱۲۰ اجرا خواهد شد. البته هنوز در مورد قابلیت کراس‌پلی این عنوان با پلتفرم‌های نسل هشتمی اطلاعاتی منتشر نشده است.

در نهایت بر روی حساب کاربری توییتر Rogue Company اعلام شد که کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قادر خواهند بود تمامی پیشرفت‌ها و دستاوردهای خود را به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ منتقل کنند. همچنین این کاربران می‌توانند در صورت تمایل، به صورت رایگان بازی خود را به نسخه‌ی نسل نهمی آن ارتقا داده و از کیفیت آن لذت ببرند.

عنوان Rogue Company هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

11
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید