منطقه ۵۱ چیست؟ گورستان یوفوها؟

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
منطقه ۵۱

بیش از ۵۰ سال است که منطقه ۵۱ به یک موضوع مبهم و ترسناک برای تمام مردم دنیا به‌خصوص شهروندان آمریکایی تبدیل شده است. این منطقه موضوع جالبی برای برنامه‌هایی مانند «ایکس فایلز» و فیلم‌هایی مانند فیلم پرفروش تابستان سال ۱۹۹۶ با نام «روز استقلال» است. در سال ۲۰۱۹، عده‌ای تصمیم گرفتند به شوخی به این مکان حمله کنند. این کمپینی بود که میلیون‌ها نفر را به خود جلب کرده بود و در شبکه‌های اجتماعی به‌سرعت منتشر شد. البته منطقه ۵۱ از لحاظ علمی در ذهن مردم ناشناخته مانده است. بیایید ببینیم در منطقه ۵۱ واقعاً چه می‌گذرد.

منطقه ۵۱ یک صحرای دورافتاده در ایالات متحده آمریکا است که در حدود ۸۳ مایلی شمال غربی لاس وگاس و مجاور محلات نمکی در دامنه کوه قرار دارد. آزمایشات نظامی و هر آنچه در داخل آن اتفاق می‌افتد به‌قدری مخفیانه است که حتی وجود آن تا سال ۲۰۱۳ مورد اختلاف بود.

به‌طور خلاصه، منطقه ۵۱ در طول جنگ سرد برای کمک به ایالات متحده در نظارت بر اتحاد جماهیر شوروی ایجاد شد. با این حال، به دلیل مخفی بودن این منطقه و فناوری‌های پیشرفته در آن، بسیاری از آمریکایی‌ها شروع به نقل داستان‌هایی درباره ارتباط منطقه ۵۱ با پایگاه‌های فضایی بیگانگان و مردان سبز کوتوله کردند.

خوب، منطقه ۵۱ دقیقاً چیست؟ ما چه چیز را به‌یقین میدانیم؟ چه ارتباطی میان جاسوسی آمریکا در جنگ سرد و تئوری توطئه ارتباط با بیگانگان وجود دارد که باعث شده است تا مردم داستان‌های زیادی -از سقوط یک بشقاب‌پرنده گرفته تا رؤیت اشیاء عجیب در این منطقه- را تعریف کنند؟ چرا ده‌ها نفر در سپتامبر ۲۰۱۹ به این منطقه هجوم بردند تا آن را در صحرای نوادا از نزدیک مشاهده کنند؟ این مقاله تمام آن چیزی است که ما به‌طور قطع در مورد منطقه ۵۱ و اسرار موجود در آن می‌دانیم.

منطقه ۵۱

برای مشاهده ادامه مقاله منطقه ۵۱، با کلیک روی این متن به تکفارس مراجعه کنید

6
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید