نظرسنجی اخیر الکترونیک آرتس احتمالاً به بخش بتل رویال Battlefield 6 اشاره می‌کند

۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴

این طور که به نظر می‌رسد، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) می‌خواهد بداند که بازی‌بازان در مورد مواردی مانند بتل پس، سیستم Clan یا Platoon، عنصر F2P، نقشه‌های قابل تغییر و طرح‌های ساخت سلاح چه نظری دارند. اگرچه این موضوع الزاماً چیزی را تایید نمی‌کند، اما جالب است بدانید که سوال‌های این بخش نظرسنجی اخیر الکترونیک آرتس در مورد سری محبوب Battlefield بودند.

در موفقیت عظیم Call of Duty: Warzone، عنوان بتل رویال رایگان اکتیویژن (Activision)، شکی نیست و قطعاً ناشران دیگر نیز به دنبال رسیدن به این موفقیت هستند. حال به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتس نیز قصد دارد با استفاده از مجموعه‌ی Battlefield در این جهت حرکت کند. مدتی پیش شایعاتی در مورد وجود یک بخش بتل رویال رایگان در بازی Battlefield 6 منتشر شد. با در نظر گرفتن موفقیت رقیب اصلی این سری و همچنین نظرسنجی اخیر، بعید نیست که استودیوی دایس (DICE) یک بخش بتل رویال را برای بازی جدید خود توسعه دهد.

طبق اطلاعات آقای جف گراب (Jeff Grubb)، منبع داخلی و خبرنگار فعال در صنعت بازی‌های ویدیویی، الکترونیک آرتس و دایس در ماه مه ۲۰۲۱ از Battlefield 6 رونمایی خواهند کرد. علاوه بر این، ظاهراً بازی در دوره‌ی مدرن جریان دارد؛ چیزی که اکثر طرفداران سا‌ل‌ها منتظر آن بودند. همچنین به نظر می‌رسد که این بازی بر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت منتشر خواهد شد. با این حال، الکترونیک آرتس مدعی است که Battlefield 6 بر روی نسل جدید کنسول‌ها تمرکز دارد. پس ممکن است که نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی توسط یک استودیوی خارجی تولید شوند.

نظر شما چیست؟ آیا از اضافه شدن یک بخش بتل رویال رایگان به بازی جدید Battlefield استقبال می‌کنید؟

14
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید