طبق گزارش‌ها Call of Duty WW2: Vanguard امسال عرضه خواهد شد

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲

طبق گزارش‌های متعددی که تاکنون منتشر شده‌اند، مجموعه‌ی Call of Duty امسال به ریشه‌های تاریخی خود و بازه‌ی زمانی جنگ جهانی دوم بازمی‌گردد.

طبق اطلاعاتی که تاکنون توسط منابع داخلی گزارش شده‌اند، نسخه‌ی بعدی این سری تیراندازی قرار است بازی‌بازان را دوباره به جنگ‌ جهانی دوم ببرد و Call of Duty WW2: Vanguard نام خواهد داشت. همچنین به نظر می‌رسد استودیوی اسلج‌همر (Sledgehammer) که در سال ۲۰۱۷ توسعه‌ی بازی Call of Duty: WWII را رهبری می‌کرد، اکنون در حال ساخت نسخه‌ی ۲۰۲۱ باشد.

اخیرا وب‌سایت Modern Warzone اعلام کرد که استودیوی اسلج‌همر در حال توسعه‌ی نسخه‌ی ۲۰۲۱ سری Call of Duty بوده و اکنون نام این پروژه Call of Duty WWII: Vanguard است. هر چند این منبع اعتقاد دارد که نام نهایی این پروژه در نهایت تغییر خواهد کرد. طبق گزارش‌های Modern Warzone، برخی از قسمت‌های بخش داستانی بازی در دهه‌ی ۱۹۵۰ اتفاق می‌افتد و این امر منجر به گمانه‌زنی‌هایی شده است که داستان بازی در دو بازه‌ی زمانی متفاوت رخ خواهد داد و یا داستان بازی ارتباطی با جنگ کره پیدا خواهد کرد.

البته پیش از این، وب‌سایت خبری یوروگیمر (Eurogamer) در یک مقاله اعلام کرده بود که احتمالا Call of Duty WWII: Vanguard نام نهایی نسخه‌ی ۲۰۲۱ باشد و بخش داستانی آن در محیط‌های سنتی و مشهور جنگ جهانی دوم روایت شود.

شرکت اکتیویژن (Activision) پیش از این در یک گزارش مالی، برنامه‌های خود را برای انتشار Call of Duty جدید در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۱ را تأیید کرده است اما پس از آن گزارش‌هایی مبنی بر تاخیر انتشار این اثر نیز شنیده شد. در همین راستا اخیرا وب‌سایت Modern Warzone از احتمال رونمایی نسخه‌ی جدید در ماه آوریل یا مه سال جاری میلادی خبر داد که با توجه به رونمایی از نسخه‌ها‌ی قبلی سری Call of Duty در همین بازه، بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

22
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید