برترین کنترلر های مدرن بازی‌ های ویدیویی

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
برترین کنترلرهای بازی های ویدیویی

ما با بازی‌های ویدیویی بزرگ شده‌ایم و نمی‌توانیم خودمان را بدون بازی تصور کنیم. گیمر‌های فراوانی در سرتاسر دنیا وجود دارند که خوشبختانه تعداد آن‌ها در حال افزایش بوده و این موضوع به نفع صنعت بازی‌های ویدیویی است، زیرا مخاطبین فراوان بازی‌های ویدیویی، نشان دهنده قدرتمندی این صنعت می‌باشد. حال بیایید به سراغ یک جزء کوچک از این صنعت بزرگ برویم، کنترلر! کنترلر‌ها، راه ارتباطی ما با دنیای بازی‌ها است و نباید به سادگی از کنار آن‌ها بگذریم.

تا به الآن کنترلر‌های متعددی از سوی شرکت‌های بزرگ ساخته و عرضه گشته است که بسیاری از آن‌ها عملکرد ناامیدکننده‌ای داشته‌اند، ولی در سوی دیگر ماجرا، بسیاری از کنترلر‌ها توانسته‌اند با کیفیت ساخت فوق‌العاده و ویژگی‌های متعدد، خاطرات شیرینی برای ما به ارمغان آورند. کنترلر‌ها در طول تاریخ این صنعت، با تحولات بزرگ و کوچک زیادی روبه‌رو شده‌اند و ما امروزه می‌توانیم نتیجه این همه تغییرات را در ساخته‌های شرکت‌های بزرگی مانند سونی، مایکروسافت، نینتندو و دیگر شرکت‌ها ببینیم.

همه کنترلر‌ها از یک استاندارد خاص پیروی می‌کنند و کار همه‌ی آن‌ها یکسان می‌باشد، اما کافی است نگاهی به ویژگی‌های مختلف کنترلر‌های شرکت‌های گوناگون بیندازید، این ویژگی‌ها است که تفاوت‌ها را رقم می‌زند. ما در این مقاله وارد دنیای کنترلر‌ها شده‌ایم و می‌خواهیم ۱۰ تا از برترین کنترلر‌های پلتفرم‌های مختلف را به شما معرفی کنیم و به بررسی مختصر آن‌ها بپردازیم.

برای مشاهده ادامه مقاله با کلیک روی این متن به تکفارس مراجعه کنید

9
8
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید