بازی Monster Hunter Rise با شبیه‌ساز Ryujinx بر روی رایانه‌های شخصی قابل تجربه است

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴

بازی Monster Hunter Rise به تازگی بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان قادر به تجربه‌ی آن هستند. حال امروز مطلع شدیم که این عنوان به وسیله‌ی شبیه‌سازی به نام Ryujinx بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز قابل تجربه است.

Monster Hunter Rise یکی از مورد انتظارترین عناوینی بود که در نهایت بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم استقبال خوبی از آن به عمل آمده است. هر چند انتشار یک دموی رایگان در گذشته نیز با واکنش بسیار خوب بازی‌بازان همراه شد. آن‌ها اکنون به صورت کامل با این بازی آشنایی دارند و می‌توانند از ماموریت‌های آن نهایت لذت را ببرند. پس از موفقیت‌های چشمگیر بازی Monster Hunter World، شرکت کپکام (Capcom) امید زیادی به بازی Monster Hunter Rise دارد. به نظر می‌رسد که پشتیبانی از این نسخه نیز به زودی آغاز خواهد شد. حال باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی در آینده برای این اثر رخ خواهد داد.

شما در بازی Monster Hunter Rise قادر هستید تا سلاح مورد علاقه‌ی خود را برداشته و به نبرد با موجودات عجیب و غریب فراوانی بپردازید. طراحی کاراکترها در این بازی به خوبی هر چه تمام‌تر صورت گرفته است و سیستم مبارزات هم از نگاه بازی‌بازان بسیار هیجان‌انگیز است. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این فرنچایز و یا سبک‌های اکشن و ماجراجویی هستید، این نسخه را به هیچ عنوان از دست ندهید.

جالب است بدانید که دارندگان رایانه‌های شخصی نیز از امروز می‌توانند بازی Monster Hunter Rise را تجربه کنند. این دسته از بازی‌بازان با نصب شبیه‌سازی به نام Ryujinx قادر هستند تا وارد این عنوان شده و به طی کردن مراحل آن بپردازند. البته به نقل از تیم سازنده، انجام این بازی به وسیله‌ی شبیه‌سازها چندان جالب نیست و بازی‌بازان با انجام این کار از مشکلات و نواقص فراوانی رنج خواهند برد. پس بهترین راه برای تجربه‌ی بازی Monster Hunter Rise کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود. دارندگان رایانه‌های شخصی برای تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی این عنوان باید تا سال ۲۰۲۲ میلادی صبر کنند.

8
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید