Xbox Indie Showcase | عنوان Astria Ascending در سال جاری عرضه خواهد شد + تریلر

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۴

دیر ویلیجرز (Dear villagers)، ناشر بازی نقش‌آفرینی Astria Ascending که توسط استودیو آرتیسان (Artisan) توسعه داده شده است، از عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۱ خبر داد. این بازی که به تازگی معرفی شده است، برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی (در استیم) عرضه خواهد شد و همچنین در سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس نیز قرار خواهد گرفت.

جولین بورجویس (Julien Bourgeois)، از کارگردان‌های بازی‌سازی استودیو آرتیسان، در اطلاعیه‌ای رسمی، این‌طور درباره‌ی بازی مذکور توضیح می‌دهد:

در عنوان Astria Ascending، ما قصد داشتیم عملکردهای بازی‌بازان در اوقات غیرعادی را مورد بررسی قرار دهیم. هر قهرمان این بازی، مسیر خاص خود را دارد، اما روابط این قهرمانان با یکدیگر است که داستان بازی را به جریان می‌اندازد.

گیلامت جامت (Guillamet Jamet) هم به عنوان رئیس دیر ویلیجرز، ناشر این بازی، نکاتی را درباره‌ی بازی مذکور اضافه می‌کند:

تماشای تکامل دنیای بازی بسیار مسرت‌بخش است. ما در تیم توسعه افتخار همکاری با اساتید برجسته‌ای را داشتیم؛ این موضوع همچون تحقق یافتن رویای‌های دوران کودکی، بسیار لذت‌بخش بود. Astria Ascending گام بعدی ما در نشر بازی‌های نقش‌آفرینی جاه‌طلب ژاپنی به حساب می‌آید.‌

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

9
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید