ویدئویی در مورد روند توسعه‌ی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲

به تازگی استودیوی GSC Game World به مناسبت فرارسیدن سالگرد عرضه‌ی نسخه‌ی اول S.T.A.L.K.E.R، ویدئویی را منتشر کرده است که به تشریح بخشی از ویژگی‌های نسخه‌ی دوم می‌پردازد.

عنوان تیراندازی اول شخص S.T.A.L.K.E.R. 2 یک بازی مورد انتظار به شمار می‌آید که قرار است بازی‌بازان را به دنیایی ویران، آلوده و تاریک ببرد. طبق گفته‌ی سازندگان، در پیاده‌سازی بخش‌های مختلف داستانی و خلق جهان منحصر به فرد بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 از حادثه‌ی چرنوبیل نیز الهامات زیادی گرفته شده است.

به تازگی مدیر بخش روابط عمومی استودیوی GSC Game World، آقای زکر بوخاروف (Zakhar Bocharov) در یک ویدئو به بیان چندین نکته‌ی مختصر و جالب در مورد گروه‌هایی که بازی‌بازان در دنیای S.T.A.L.K.E.R. 2 با آن‌ها روبه‌رو خواهند شد، پرداخت. علاوه بر این جزئیات، آقای بوخاروف در مورد اسلحه‌های درون بازی و سیستم شخصی‌سازی و ارتقای آن‌ها نیز اطلاعاتی را بیان نمود:

دنیای S.T.A.L.K.E.R پس از حوادثی که در آن رخ داد، تبدیل به مکانی خطرناک شده است؛ بنابراین فرقه‌ها و جناح‌های مختلفی را در سراسر دنیای بازی مشاهده خواهیم کرد.

دو فرقه‌ی Freedom و Duty را می‌توان به عنوان دشمنان نمادین و اصلی بازی‌بازان در بازی S.T.A.L.K.E.R 2 به شمار آورد. البته این دو جناح با یکدیگر نیز به شدت درگیر خواهند بود. فرقه‌ی Freedom دنیای بازی را آزاد و همواره رو به گسترش می‌دانند اما اعضای گروه دوم حاضر هستند جان خود را با اشتیاق فدا کنند تا از گسترش این دنیا جلوگیری شود.

با این حال به نظر می‌رسد این ایدئولوژی‌های گوناگون هرگز با یکدیگر به توافق نخواهند رسید. همان‌طور که حدس می‌زنید، این دو گروه تنها جناح‌هایی نیستند که با آن‌ها ملاقات خواهید کرد. هر چه زمان می‌گذرد، نیروهای جدیدی در مناطق مختلف ظهور خواهند کرد. انتظار می‌رود فرقه‌های بسیار زیادی را در بازی S.T.A.L.K.E.R 2 ملاقات کنیم.

S.T.A.L.K.E.R. 2 یک بازی تیراندازی است و شما نمی توانید آن را بدون اسلحه تصور کنید. در این عنوان بیش از ۳۰ سلاح مختلف به همراه سیستم ارتقا و شخصی‌سازی مختص هر اسلحه نیز وجود خواهند داشت.

عنوان S.T.A.L.K.E.R. 2 قرار است در تاریخ نامشخصی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. در پایان شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از این عنوان را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

18
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید