تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Oddworld: Soulstorm منتشر شد

۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴

عنوان Oddworld: Soulstorm بعد از سال‌ها توسعه توسط استودیوی Oddworld Inhabitants، سرانجام هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد. در نمایش جدید از گیم‌پلی این بازی در جریان رویداد Future Games Show، کارگردان این اثر آقای لورن لنینگ (Lorne Lanning) به نمایش یکی از مراحل پرداخت که در آن بازی‌بازان باید به صورت مخفیانه به یک قطار مرموز وارد شوند.

با توجه به تریلر منتشر شده، بازی‌بازان برای رسیدن به این قطار باید با دردسرهای زیادی روبه‌رو شوند. Abe باید در مه و دود اطراف مخفی شده و به این طریق از دید نگهبانان و دشمنان تک تیرانداز دور بماند. البته بازی‌بازان می‌توانند به صورت دلخواه شیوه‌ای تهاجمی به گیم‌پلی داده و با سلاح‌های در دسترس، به مقابله با دشمنان بپردازند که البته این روش چالش‌های خاص خود را خواهد داشت. با توجه به این نمایش جدید می‌توان دریافت که گیم‌پلی بازی Oddworld: Soulstorm ترکیبی از المان‌های پلتفرمینگ به همراه حل معماهای مختلف را خواهد داشت و بازی‌بازان باید برای نجات Mudokonهای گوناگون، از خلاقیت خود استفاده نمایند.

همان‌طور که بازی‌بازان Mudokonهای بیشتری را نجات دهند، این احتمال وجود دارد که کمتر از طریق خط‌رهای محیطی و تله‌های مرگبار از بین بروند. با توجه به اطلاعات منتشر شده، تعداد Mudokonهای آزاد شده با واحد Quarma سنجش خواهد شد و میزان آن به صورت کاملا مشخص بر پایان ماموریت و بخش‌های مختلف داستانی تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

عنوان Oddworld: Soulstorm قرار است در تاریخ ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۶ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) خواهد بود. همچنین مشترکان سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) نیز می‌توانند نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی را به صورت رایگان در ماه میلادی آینده دریافت نمایند. در پایان می‌توانید جدیدترین تریلر از گیم‌پلی بازی Oddworld: Soulstorm را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

14
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید