Xbox Indie Showcase | تریلر جدید The Ascent حالت co-op چهارنفره‌ی این بازی را به نمایش می‌گذارد

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵

بازی The Ascent، عنوان جدید در حال ساخت توسط استودیو نئون جاینت (Neon Giant)، چندی پیش در رویداد مستتقل ایکس‌باکس، مثل همیشه تریلری جذاب را به نمایش گذاشت. در این تریلر که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، به حالت co-op این بازی که تا چهار بازیکن را پشتیبانی می‌کند پرداخته شده است.

داستان بازی، با ورود گروه Ascent به جهان بازی که ناگهان هرج‌ومرج و درگیری همه جای آن را فرا گرفته است، آغاز می‌شود. بازی‌بازان باید برای حفاظت از مناطق تحت کنترل خود، مبارزه با اشرار و سایر دشمنان، مسلح شده و هم‌زمان، دلایل این هرج‌ومرج ایجاد شده را مورد بررسی قرار دهند. گیم‌پلی بازی مملو از عناصر اکشن و نقش‌آفرینی است؛ بازی‌بازن می‌توانند سلاح‌ها و آیتم‌های متعددی را برای نابود کردن دشمنان به کار بگیرند. مهم‌ترین نکته در رابطه با گیم‌پلی بازی موردبحث، این است که هنگام جابه‌جایی از یک منطقه‌بازی به منطقه‌ی بعدی، هیچ صفحه‌ای برای لودینگ (Loading) وجود نخواهد داشت.

عنوان The Ascent در سال جاری برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. با این حال، تاریخ دقیقی برای انتشار این عنوان مشخص نشده است. این بازی، از وضوح تصویر ۴K Ultra Hd و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و همچنین قابلیت Smart Delivery پشتیبانی خواهد کرد. توجه داشته باشید که بازی مذکور، از روز عرضه به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس افزوده خواهد شد.

دانلود کیفیت ۷۲۰p | دانلود کیفیت ۱۰۸۰P

13
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید