شایعه: بازی‌های بیشتری از اسکوئر انیکس برای Xbox Game Pass در راه هستند

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که عناوین بیشتری از شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) برای سرویس Xbox Game Pass در راه هستند.

در طول چند وقت اخیر، بازی‌های مختلفی از شرکت اسکوئر انیکس به سرویس Xbox Game Pass اضافه شدند. از جمله‌ی این بازی‌ها می‌توان به Final Fantasy 12: The Zodiac Age و Octopath Traveler اشاره کرد. از طرف دیگر، بازی Outriders نیز قرار است از روز اول انتشار بر روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس قرار بگیرد. با این حال، به نظر می‌رسد در آینده‌ بازی‌های بیشتری از این شرکت به سرویس مذکور اضافه خواهد شد.

اخیراً IGN کره توییتی را در رابطه با اضافه شدن بازی Octopath Traveler به Xbox Game Pass منتشر و اشاره کرده است که شرکت اسکوئر انیکس در حال حاضر عرضه‌ی ۶ بازی دیگر بر روی این سرویس را در نظر دارد. در همین راستا Shpeshal Ed، اینسایدر مشهور ایکس‌باکس، در توییتر خود نوشت که انتظار اضافه شدن چند بازی دیگر از شرکت اسکوئر انیکس به سرویس Xbox Game Pass را داشته باشید.

این موضوع فعلاً به عنوان شایعه تلقی می‌شود، اما با توجه به اضافه شدن عناوین مختلف به Game Pass، احتمالاً در آینده شاهد عرضه‌ی بازی‌های بیشتری از اسکوئر انیکس بر روی این سرویس خواهیم بود. همچنین گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از آن است که مایکروسافت به دنبال اضافه کردن عناوین سرویس Ubisoft+ به Xbox Game Pass خواهد بود.

22
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید